Otevření Fotostudia

2.3.2016

Drazí kolegové, milé kolegyně
S úsměvem na tváři vzpomínáme na proběhnuvší setkání frenčízantů s panem Jiřím Lormanem v krásných prostorách hotelu Sen. Věříme, že jste při něm načerpali stejné množství inspirace jako my, a že máte chuť na velké změny, které pro vás v tyto dny chystáme.
První novinkou, kterou pro vás máme, je otevření nového FOTOSTUDIA. Vzniklo za účelem pozvednout vaši osobní prezentaci na nový level a vytvořit vám krásné nové fotografie. Náš fotoateliér je vybaven špičkovou technikou, která vám ve spojení s naším profesionálním a kreativním týmem garantuje vytvoření báječných vizuálních děl.
Za fotoaparátem se vám představí skuteční profíci ve svém oboru, režisérka MgrA. Katarína Kočálková a fotografka Karolína Šubrtová. 
Během tohoto týdne očekávejte, že si vás osobně budeme zvát do našeho ateliéru.
Velmi se na vás těšíme
Vaše H4PZpět

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací