Reference klientů

Paní Líbalová byla velice milá, profesionální s lidským přístupem. Na setkání byla vždy perfektně připravená. Vše zařídila k naprosté spokojenosti. Děkujeme a doporučujeme.

Irena Dohányosová

I přes mou prvotní neochotu prodávat přes realitního makléře vřele doporučuji realitní makléřku p, Ivu Líbalovou pro její profesionální přístup a jednání při prodeji nemovitosti. Jiří Ryška

Jiří Ryška

Velmi jsem byli spokojeni se službami paní Ivy Líbalové, H4P. Doporučuji si ji vybrat jako realitní makléřku, je ochotná a hlavně spolehlivá. Děkujeme Libuše Jiří Veselý.

Jiří Veselý

Pan Koška bohužel nepochopil, že prodávající má právo si vybrat z více zájemců, z nichž jeden měl připravenu hotovost na koupi. Majitel pozemku ho tedy upřednostnil. Plníme smlouvy s majiteli a tím i jejich požadavky. Za tuto situaci opravdu nemůžeme. Chápeme rozhořčení některých klientů, ale nedokážeme uspokojit vždy všechny klienty, kupec může být jen jeden.

Radek Hákek

Zaporná hodnocení jsou mazána, nenechte se oklamat těmi kladnými!

Filip Koška

Dobrý den, děkuji paní Líbalové za její profesionálním přístup při koupi nemovitosti, jednalo se o rodinnou chalupu. Velice si vážím zejména mimořádně osobního a lidského přístupu, kdy velice dbala na to aby byl spokojen prodávající, který proces prodeje nemovitosti paní Líbalové svěřil, ale současně i já jakož to kupující. O celém procesu a vývoji prodeje nemovitosti řádně a včas obě strany informovala a to i nad rámec svých povinností. Pokud kdokoli uvažujete o prodeji nebo koupi nemovitosti, určitě vřele paní Líbalovou doporučuji !!! Tento její přístup je opravdu velice mimořádný, vím dobře o čem zde píši, protože jsem se již v nedávné minulosti setkal s jinými "rádoby" realitními makléř, a jejich přístup k celému procesu byl bohužel velice liknavý. Paní Líbalová děkuji Vám velice.

Jiří Berounský

Paní Líbalovou všem vřele doporučuji. Od začátku se prodeji bytu věnovala s maximálním úsilím a profesionálním přístupem. O vývoji prodeje bytu nás řádně a včas informovala a to i nad rámec jejích povinností. Její přístup není jen profesionální, ale i lidský. Kdo uvažujete o prodeji či nákupu nemovitosti, určitě se obraťte na paní Líbalovou, která je špičkový realitní makléř.

Kateřina Breburdová

Paní Líbalovou rozhodně doporučuji jako makléřku.Je obětavá,trpělivá,profesionální.Nemohla jsem si vybrat lépe.Její přístup je víc než makléřský,je to o lidskosti a pochopení (a že to se mnou lehké neměla),zařídila vše,co měla a navíc se snažila vyhovět i časově (pracuji v nemocnici),vždy byla k dispozici a na každou otázku našla odpověď,na každý “problém” řešení.Je to příkladná makléřka a hlavně člověk.Moc děkuji.

Ludmila Suchá

Dobrý večer paní Líbalová, chtěli bychom Vám také moc poděkovat za Vaši spolupráci. Budeme Vás všude doporučovat!!! Velice si Vás vážíme a určitě jak budeme mít možnost kupovat, nebo prodávat nemovitost, rádi se na Vás obrátíme. Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v osobním a pracovním životě. S pozdravem Krajňákovi Kupující byt v Přelouči.

Olga Krajňáková

Dobrý den, děkujeme moc. S Vaší prací jsme byli moc spokojeni, a kdyby jsme v budoucnu něco potřebovali, určitě se na Vás obrátíme. Ještě jednou děkujeme a zdraví Ivana Kubíčková Prodávající rodinného domu v Sopřeči v Pardubickém kraji.

Ivana Kubíčková

Přeji dobrý den, paní Líbalová. Moc děkuji za info a Vaší péči. Šafránek Kupující bytu v Cerhenicích

Miloš Šafránek

Paní Líbalová nám pomohla s koupí nemovitosti v Kolíně. Jednání s paní makléřkou bylo velice solidní, profesionální a především upřímné a férové, čehož si v dnešní době velice vážím. Koupě nemovitostí probíhala od samého začátku až po samotné předání dle předem vzájemně stanovených podmínek a bez jakýchkoliv neopodstatněných časových prodlev. S čistým svědomím mohu doporučit její služby při koupi či prodeji nemovitosti.

David Závodský

Nedoporučují, komunikace na bodě 0(telefony nezvedá,na sms pomalu nereaguje)špatná informovanost pro kupce, jen rychle prodat nic víc, pokud možno realitní makléřce se vyhnout

Troll

Hezky den, dekujeme za prohlidku nadherne nemovitosti v Nizboru. Tato prohlidka byla pro nas velice inspirujici a citili jsme se na ni skvele. Z 50ti realitaku se kterymi jsme meli zkusenost jste jeden ze tri profesionalu s kladnym pristupem k cele veci a nic nezastirajicich kteri se nam ozvali a naladili prijemnou atmosferu i kdyz v teto nemovitosti to bylo obtiznejsi. Hezky jste nas motivoval. Prejeme mnoho uspechu ;)

Milan Zlámal

Velmi neprofesionální, nesolidní a nefér jednání. Ignorování nebo vytípávání telefonu, neodpovídání na maily a naprosto žádné reagování na sms. Ani po několika prosbách a urgování nebyli doručeny požadované dokumenty. S bytem o který jsme velmi stáli jsme se již rozloučili. Děkujeme za nic... S pozdravem Kostelník R.

Ronald Kostelník

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací