Reference klientů

Vstřícné a profesionální jednání, pan Halámek je člověk na správném místě. Vřele doporučuji

Jakub Hariš

Paní makléřka je velmi profesionální dáma. Ke koupi nemovitosti je nutná spousta znalostí, které obvykle člověk nemá, ale paní Marinková je ochotně a mile vysvětluje, dokud je to potřeba. Díky za to!

Barbora Krejčová

V sobotu 7,4.2018 jsem předávala svoji chatu ve Žluticích novým majitelům. Prodej zprostředkoval pan Martin Halámek. Je to opravdu člověk na svém místě a jeho heslo "kde jiní končí, já začínám" na něj přesně pasuje. Je to mladý člověk, vstřícný, milý, schopný vyhovět a zařídit. Mohu ho každému jen doporučit. Jsem ráda, že jsem si ho vybrala a moje očekávání splnil. Přeji mu hodně dalších spokojených zákazníků, zdraví, úspěšnou kariéru.a ať se mu v životě daří. J. Holá, Litvínov

Jiřina Holá

S realitním makléřem panem Pavlasem jsme spolupracovali již několikrát a pokaždé jeho jednání bylo profesionální a rychlé. Dále je velmi milý, ochotný s vstřícný. Byli jsme spokojeni a touto formou bychom mu také chtěli poděkovat.

Eva Koutenská

Pan Rachnev pracuje profesionálně, dynamicky a spolehlivě, vše zařizuje včas. Klienty informuje o všech krocích. Jsme spokojeni..

Anna H.

Poděkování patří panu Martinu Halámkovi za jeho prodej mého bytu. Kdo bude chtít prodat nemovitost, určitě s panem Halámkem prodá. Je to profesionál a velmi příjemný člověk! Děkuji.

František

Paní Vaňková je velice milá a vstřícná, její přístup je profesionální a hlavně "lidský", komunikace probíhala naprosto bez problému a rychle. Velmi oceňujeme, že jsme měli možnost prohlídky i o víkendu, že nám paní Vańková kdykoli pomohla a zodpověděla naše otázky i po telefonu. Z jejího přístupu jsme měli opravdu pocit, že jedná v zájmu obou stran, a že nám nic nenutí. To pro nás bylo opravdu pozitivní, jelikož jsme neměli dobrou zkušenost s realitními makléři. Paní Vaňkovou budeme rozhodně doporučovat ve svém okolí. A pokud se nás opět bude týkat koupě nebo prodej nemovitosti, rozhodně se obrátíme na ní. Děkujeme ještě jednou :-)

Palmová Lucie

Perfektní jednání, skvělá paní s lidským a profesionálním přístupem,můžu opravdu doporučit :)

Jana Molendisová

Makléř Peter Rod je velmi ochotný a svědomitý, pracuje nad rámec své práce i o víkendech. Jsem s jeho přístupem velice spokojená a vřele jej doporučuji.

Zdeňka Houšková

Děkuji za profesionální přístup , ochotu a vstřícnou komunikaci

Eva Baronová

Děkujeme paní Ing. Marinkové za profesionální přístup s prodejem našeho domečku, který proběhl k naší plné spokojenosti..

Mirka Podráská

Velice mily ochotny a vstricny pristup... rychla komunikace

Martin Krupa

Jsem moc vděčná panu Martinu Halameku za jeho výbornou práci a pomoc v prodeji nemovitosti. N.Ushakova

Natalia Ushakova

Nabídka snížení ceny za 20%hotovostiHold profesionálka

Karla Foza

Cesta ke koupi našeho vysněného domku byla zdlouhavá a plná stresových situací s vyřizováním hypotečního úvěru a dalších potřebných podkladů pro koupi. Z pohledu nastavených procesů byla pro nás paní Marinková velkým přínosem nejen jako makléřka, ale i jako člověk, který je na správném místě, umí poradit a povzbudit. Její jednání bylo velmi korektní, profesionální a lidské, proto bychom ji určitě doporučili své rodině, kolegům nebo známým. Děkujeme a přejeme mnoho pěkného nejen v profesním, ale i v soukromém životě.

Hana Babováková

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací