Reference klientů

Martin Halámek schopný,spolehlivý,úspěšný.

Korfová Martia

Paní Ing. Gjašíková chtěla bych vám moc poděkovat za za prodej domu. Po celou dobu jste byla velice vstřícná,pečlivá,příjemná a veškeré věci kolem prodeje vypracovala do posledního detailu. Ještě jednou moc děkuji

Jarmila Slabochová

Naprostá profesionalita, ochota a vstřícný přístup.

Michal Zona

Za poslední roky, kdy jsem sháněl nemovitost, jsem měl možnost se setkat s řadou realitních makléřů, ale takové profesionální jednání, jako má paní ing. Gjašiková jsem se nepoznal. Během večera mi zařídila u bývalého majitele prohlídku a za další 2 dny jsem podepisoval rezervační smlouvu. Vyřídila veškeré náležitosti (kupní a hypoteční smlouva, smlouva o dodávkách energie...), já pouze podepisoval a platil a o nic víc jsem se nestaral. Závěrem jí chci ještě jednou ze srdce poděkovat za všechno, co pro koupi domečku udělala a s jakým profesionálním nasazením vše zařídila, proto mi nezbývá nic jiného, než ing. Gjašikovou DOPORUČIT.

David Chábera

Profesionalita, nasazení, spolehlivost a empatie! To jsou z mého pohledu slova, která charakterizují pana Halámka a jeho přístup k práci i klientům. Pokud se v budoucnu rozhodnu prodat nebo koupit nemovitost, už nyní vím, na koho se 100% obrátím.

Michal Baloun

Vaše služby jsou vysoce profesionální a efektivní. S pozdravem Stědrá.

Jarmila Štědrá

Byl jsem s paní Válkovou velice spokojen. Ve všem mi vycházela vstříc, komunikace s ní byla bez problémů a pro prodej nemovitosti dělala maximum. Velmi rád jsem s ní spolupracoval a pokud bych v budoucnu potřeboval makléře, určitě se na ni znovu obrátím.

Marek Šajnar

Dobry den, po mych dvou predchozich zkusenostech s realitnimi makleri, jsem hodne vahala, jestli pri prodeji bytu nekoho oslovit. To ze jsem si vybrala Marrinu VOslarovou, byla nejlepsi volba, kterou jsem udelala. Jeji prace ji neskutecne bavi. S prodejem bytu jsem nemela zadne starosti, vse perfektne zaridila, o vsem me informovala, udelala velky kus prace, za kterou ji moc dekuji. Byla jsem s ni nadmiru spokojena. Za me realitni makler c.1!!!! S pozdravem Lenka Pokorna

Lenka Pokorna

Pan Rod byl bezva. Vstřícný a spolehlivý. Od první schůzky po podpis smlouvy a ještě následně mi vypomohl při reklamaci skryté vady. Děkuji a doporučuji.

Michaela Dostálová

Děkuji za vždy vstřícný a prfesionální přístup. Již jsem pana Petera Roda několikrát doporučil svým známým. R.O.

Radek Opočenský

Spolupráci s panem Radimem Vaculou hodnotíme na výbornou. Je to člověk na svém místě, jedná velmi profesionálně, je samostatný, ochotný a velmi komunikativně zdatný. Jednání na úrovni, kompletní servis a spolehlivost....kdo požaduje kvalitu, doporučujeme.

Jana Gottfriedová

Dobrý den, musím přiznat, že po několika osobních zkušenostech s realitními agenturami jsem měla trochu obavy. Nicméně nedostatek času mě přiměl Vaší firmu a jmenovitě pana Radovana Šmída oslovit. Když jsem tak loni v létě učinila, byla jsem velice mile překvapena. Nejen za profesionální přístup, v který v každé činnosti stále někdy i naivně od lidí očekávám, ale i zájem pana Šmída opravdu vyhovět mým požadavkům. Díky panu Šmídovi se mi dostalo reálného pohledu a opravdové možnosti v klidu svou nemovitost pronajmout. proto, když bylo zapotřebí po roce s jinou nemovitostí nějak naložit nebylo pochyb, kam se obrátit. Opět jsem se setkala s profesionálním a vstřícným přístupem. velmi rychle jsme našli vhodné nájemníky a podepsali smlouvu. Díky panu Šmídovi mohu opět klidně pronajímat. Pokud bude zapotřebí v našich realitách nějakých dalších kroků vím, kam se obrátit a nebudu vůbec o tom přemýšlet. Určitě Vás s klidným svědomím mohu doporučit. Přeji hodně šťastných a spokojených klientů. S pozdravem Rudová Š.

Šárka Rudová

Velmi ráda doporučuji pana Rachneva. Jeho vystupování a jednání je velmi solidní, profesionální a přesto lidské a přátelské. Vzhledem k tomu, že s koupí nemovitosti jsme neměli vlastní praktickou zkušenost, perfektně nás instruoval stran veškeré potřebné administrativy a dalšího postupu. V budoucnu velmi ráda opět využiji jeho služeb.

Šárka Pašková

Výborný profesionální přístup, vše dobře připraveno a zorganizováno. Děkuji za spolupráci.

ing. Pavel Coch

Dobrý den, setkala jsem se s paní WEHOVSKOU při návštěvě bytu, který je na prodej. Tak vzorně odvedenou práci jsem snad ještě nezažila. Sháním byt ke koupi a setkala jsem se díky tomu s mnoha makléři, tak perfektně předvedený byt a služby s prodejem, to jsem snad zažila poprvé. Bylo to velmi milé překvapení. Prosím, tlumočte paní Wehovské můj obrovský dík a přání úspěchů. Vycpálková

Vycpálková

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací