Garance služeb

Proč zvolit HOME4PEOPLE k nákupu či prodeji Vaší nemovitosti? V těchto šesti bodech se skrývá tajemství našeho úspěchu.

 

Kvalita služeb

Klademe důraz na dodržování etických kodexů a vysokých standardů v poskytování kvality služeb. Patříme mezi členy Realitní komory ČR, která je největší profesní organizací sdružující makléře v celé České republice. Naši makléři jsou vzděláváni a kontrolováni sítí profesionálních mentorů.

Vliv na trhu

Jsme nejpřátelštější realitní síť v ČR. Jsme ryze česká značka. Ti nejkvalitnější chtějí pracovat u nás. Nabízíme více než 10.000 nemovitostí každý den.

Profesionalita a rychlost

Makléři naší společnosti jsou profesionálové v realitním oboru. Všechny faktory týkající se prodeje vaší nemovitosti vždy narovinu objektivně posoudí a následně patřičně navrhnou úspěšnou prodejní strategii, která bude respektovat potřeby a časové možnosti klienta. Máme k dispozici databázi desetitisíců zájemců o koupi nemovitosti.

Bezpečný prodej

Chráníme zájmy obou smluvních stran a dbáme na kompletní bezpečnost realitních obchodů, včetně bezrizikového toku finančních prostředků. Díky naší dlouholeté praxi známe vyzkoušené postupy, které zajišťují spolehlivý průběh obchodu. Veškeré naše smluvní dokumenty jsou vyhotovovány odborníky s právním vzděláním.

Kontrola a zpětná vazba

Naši externí kontroloři po celé republice provádějí „mystery shopping“. Proces reklamace služeb je u nás rychlý, propracovaný a dává nám možnost průběžně dostávat zpětnou vazbu od našich klientů.

Rozdílný přístup

My vaše nemovitosti pouze nenabízíme, my je prodáváme. Když nám sdělíte co sháníte, tak Vám to seženeme.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT