10 důvodů proč s námi

 • Tradice
  HOME4PEOPLE je ryze česká firma. Zároveň jsme nejrychleji rostoucí partnerskou realitní sítí v ČR, která je založená a vlastněná českým majitelem. V nabídce máme denně přes 10.000 nemovitostí. Přizpůsobili jsme náš koncept pro český trh. Jsme nejpřátelštější realitní sítí v ČR.

 • Realitní komora České republiky
  Dbáme na dodržování etických kodexů a vysokých standardů v poskytování kvality služeb. Patříme mezi členy Realitní komory ČR, která je největší profesní organizací sdružující realitní kanceláře v celé České republice.

 • Rychlé zprostředkování prodeje a nákupu nemovitosti
  Našim klientům se plně věnujeme a snažíme se o co nejrychlejší zrealizování jejich obchodu. Již na začátku minimalizujeme jakékoliv faktory, které by mohly vést k negativnímu ovlivnění a zpomalení prodeje nebo koupi domu, bytu či pozemku.

 • Profesionální přístup
  Naši makléři musejí projít školením Realitní akademie ČR, které je naučilo profesionálně zvládat všechny situace a nástrahy realitního světa. Školení je ukončeno zkouškou z požadovaných znalostí a dovedností ze všech nezbytných oblastí pro výkon realitní praxe. Školení jsou nejen teoretická, ale i praktická, aby makléři aktivně trénovali a rozvíjeli si své zkušenosti. Po úspěšném složení zkoušky získá makléř certifikát Realitní Akademie České republiky.

 • Vše pod jednou střechou
  Vše vám zařídíme pod jednou střechou, přípravu smluv, financování, předání nemovitosti včetně převodu na nového majitele. Díky naší spolupráci se Světem financí budete mít zajištěnou nejen hypotéku, ale i pojištění vaší nemovitosti. Specialisté z partnerského konceptu Lovci nemovitostí vám pomohou při hledání nového domova se specifickými požadavky. Při prodeji vaší nemovitosti zajistíme, aby byla nabídka vidět na více než 70 serverech.

 

A co děláme jinak než ostatní?

 • Naše síť je řízena majiteli poboček, je tak maximálně efektivní a není odtržena od reality

 • Provize až na konec
  Prioritou našich makléřů je spokojený klient a vysoká kvalita poskytovaných služeb. Nemusíte se obávat, že své peníze už po první schůzce neuvidíte, jelikož výše provize se určí až po všech provedených úkonech.

 • Neprodáváme za každou cenu
  Občas se některá nemovitost prodává déle, přesto se snažíme cenu udržet, aby obchod proběhl za oboustranné spokojenosti. Naši makléři se v takových případech nesnaží cenu snižovat, jen aby se zbavili svého závazku.

 • Nejednáme jen za sebe
  Chráníme zájmy obou smluvních stran a dbáme na kompletní bezpečnost realitních obchodů, včetně ochrany finančních toků. Při podepisování smlouvy tak nemusíte mít obavy, že by vás smlouva omezovala v jednání a že by vaše peníze skončily někomu v kapse. S našimi klienty se vždy na všem předem domluvíme, čímž se snažíme předejít případným komplikacím.

 • Jsme kvalifikovaní 
  Jednání makléře, který o nemovitosti téměř nic neví, často vede k negativním zkušenostem. Nevzdělaný makléř si v případě komplikací neumí správně poradit a situaci vyřešit. Naši makléři jsou školeni Realitní akademií ČR a jsou tak připraveni na všechny situace a nástrahy v realitním světě a dokáží k nim profesionálně přistupovat. Vzhledem k průběžnému vzdělávání můžeme našim klientům poskytnout vždy jen aktuální a věcné informace.

 • Jsme hrdým členem Národního realitního holdingu
  Kultivace realitního trhu a změna vnímání práce realitního makléře širší veřejnosti je jednou z našich priorit

 • Neděláme mrtvé brouky, každý problém má své řešení.

 

 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT