Pro pronajímatele

Zůstala vám volná nemovitost, která je zbytečně prázdná, ale nechcete ji zatím prodávat? Obraťte se na nás a my vám najdeme vhodné nájemce dle vašich podmínek a očekávání.

Nemáte s pronajímáním ještě žádné zkušenosti? Nevadí, rádi vám se vším poradíme a obstaráme všechny náležitosti za vás.

  • Prověřování nájemců a jejich bonity
  • Právní služby
  • Konzultace rizik plynoucích z pronajímání bytu
  • Maximalizace efektivního výnosu z nájmu
  • Příprava nemovitosti na pronájem
  • Ochrana pronajaté nemovitosti před zcizením


Vložit nabídku

Prověřování nájemců a jejich bonity

Není vůbec snadné najít spolehlivého a bonitního nájemce, kterému svou nemovitost pronajmete. Díky naší interní databázi za vás prověříme zájemce a domluvíme prohlídky pouze s těmi, kteří budou splňovat vaše podmínky a o pronájem projeví opravdový zájem.

 

Právní služby

Naši odborníci nachystají kvalitní nájemní smlouvy, které předejdou vzniku mnoha komplikací při pronájmu vaší nemovitosti a zároveň budou splňovat vaše požadavky. Aby bylo dosaženo oboustranné spokojenosti majitele nemovitosti i nájemce, je nutné připravit smlouvy tak, aby stanovené podmínky vyhovovaly nejen pronajímateli, ale i nájemci, kterého by neměly omezovat. Dále vám zajistíme právní protokoly, zajišťovací smlouvy a poradenství.

 

Konzultace rizik plynoucích z pronajímání bytu

Poskytneme vám užitečné rady, jak předcházet vzniku rizik a jak řešit případné komplikace. Pomůžeme vám vyřešit časté problémy, jako je zcizení, neplacení nájmu, exekuce, problematika trvalého bydliště, podvodný pronájem, kriminalita v bytě, problémy soužití v domě, ztráta družstevních práv při podnájmu bytu v družstevním vlastnictví, převod elektřiny a plynu.

 

Maximalizace efektivního výnosu z nájmu

Poradíme Vám se stanovením výše pronájmu, aby vám vynášela co nejvyšší zisk. Mezi další faktory, které souvisí s generováním výnosů, patří obsazenost pronajímané nemovitosti. Jakmile nájemce skončí, vyhledáme vám co nejrychleji nového, aby vám zbytečně prázdná nemovitost neprodělávala.

 

Příprava nemovitosti na pronájem

Každého nájemce zajímá stav a vzhled nemovitosti. Abychom oslovili co nejvíce zájemců o pronájem a dosáhli co nejvyšší ceny pronájmu, vyzdvihneme pozitivní prvky vaší nemovitosti, pomůžeme se stylizací interiérů i případně s drobnými opravami.

 

Ochrana pronajaté nemovitosti před zcizením

Zprostředkujeme vám pojištění nemovitosti nejen před zcizením, ale i před dalšími rizikovými faktory, jako jsou živelné pohromy, vloupání a krádeže nebo škody způsobené vodovodními zařízeními. Pojištění vám vždy sestavíme tak, aby odpovídalo vašim požadavkům.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT