Pro prodávající

Chystáte se prodat váš dům, byt či pozemek? Rádi vám se vším pomůžeme. Záleží nám na hladkém průběhu prodeje, proto pro vás zajistíme veškeré potřebné věci související s prodejem.

  • Rychlé zprostředkování
  • Bezpečně
  • Maximální tržní cena
  • Šetříme váš čas
  • Právní služby
  • Tržní odhad zdarma

Vložit nabídku

Rychlé zprostředkování

Našim klientům se plně věnujeme a snažíme se o co nejrychlejší zrealizování jejich obchodu. Již na začátku minimalizujeme jakékoliv faktory, které by mohly vést k negativnímu ovlivnění a zpomalení prodeje domu, bytu či pozemku. Díky naší dlouholeté praxi máme vyzkoušené postupy, aby se stala nabídka pro zájemce co nejatraktivnější a zároveň jim co nejlépe přiblížila skutečnost. Veškeré naše smluvní dokumenty jsou pečlivě vyhotovovány zkušenými odborníky a k uzavření obchodu tak stačí pouze podpis. Zbylé záležitosti jako převod na nového majitele, platby a poplatky obstaráme za vás.

 

Bezpečně

V současné době koluje mnoho předsudků a obav souvisejících s prodejem s realitní kanceláří. Rádi bychom vás přesvědčili o opaku a eliminovali veškeré negativní zkušenosti. Patříme mezi členy Realitní komory ČR, která sdružuje odborníky s licencí, usiluje o předcházení veškerých rizik a především chrání obchody klientů. Je-li klient oklamán, Realitní komora ČR takový případ náležitě vyřeší.

 

Maximální tržní cena

Naši makléři jsou schopni docílit té nejvyšší možné tržní ceny za prodej vaší nemovitosti a určit její přiměřenou hodnotu, aby zabránili její neprodejnosti nebo nevýdělečnosti. Aby se předešlo znehodnocení a snížení důvěryhodnosti nabídky, cenu nemovitosti po dobu inzerce udržují a nesnižují, raději hledají opravdového zájemce, kterému bude nemovitost prodána.

 

Šetříme váš čas

Vyřídíme za vás vše potřebné ohledně prodeje bytu, domu i pozemku. Nachystáme veškeré potřebné smlouvy, umístíme vaši nabídku do popředí inzertních serverů, zajistíme prohlídky s adekvátními zájemci a také se postaráme o administrativní úkony a platby kolem převodu na nového majitele. Makléř s vámi bude celý proces prodeje a jeho případné úpravy či změny konzultovat a průběžně vás o všem informovat. 

 

Právní služby

Nachystáme smlouvy na míru k prodeji vaší nemovitosti a prověříme, zda se na danou nemovitost nevztahuje závazek, který by mohl vést ke zkomplikování obchodu. Nastanou-li nějaké komplikace, pomůžeme vám je co nejlépe vyřešit. Možnost individuální právní konzultace k řešené záležitosti je samozřejmostí.

 

Tržní odhad zdarma

Důležitým základem k prodeji nemovitosti je stanovení tržní ceny, o což se samozřejmě zcela bezplatně postaráme. Naši odborníci určí správnou tržní cenu vaší nemovitosti tak, aby neodradila zájemce předražením, a zároveň vaší nemovitost zbytečně nepodcení.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT