Pro nájemce

Potřebujete změnit prostředí? Chcete se osamostatnit a hledáte dočasné bydlení? Nebo jen prozatím nemáte v plánu kupovat vlastní nemovitost? Pomůžeme vám najít vhodný pronájem, který bude vyhovovat vašim představám i možnostem a vše potřebné za vás obstaráme.

  • Nalezení vhodné nemovitosti
  • Právní služby
  • Převod energií
  • Pojištění nemovitosti
  • Ověření pronajímatele
  • Konzultace rizik při najímání nemovitosti

Vložit poptávku

Právní služby

Nedostatky v nájemní smlouvě včetně veškerých protokolů k pronájmu nemovitosti mohou zapříčinit komplikace, omezení nebo rozpory s pronajímatelem. Pomůžeme vám zkontrolovat nájemní smlouvu i ostatní listiny a v případě zjištěných nedostatků poradíme řešení.

 

Převod energií

Přenechte nám veškeré starosti s převodem energií, který dnes už bývá obvyklým procesem, na nájemníka. S celým převodem vám rádi pomůžeme a zajistíme výhodného dodavatele, neurčí-li pronajímatel vlastního. Dohlédneme na řádné převedení energií a poradíme, jak řešit případné komplikace či jak se od odběru odhlásit.

 

Pojištění nemovitosti

Pronajímatel, který má svou nemovitost pojištěnou, může po vás i přesto vymáhat peníze za vzniklé škody, které jste ani nezpůsobili vy, ale třeba sousedé nad vámi. V takových případech je lepší, když jsou pojištěny obě strany a vše uhradí pojišťovna. Proto vám rádi pomůžeme pronajatou nemovitost pojistit nejen pro případ poškození majetku vodou z vodovodních zařízení, ale i krádeže, vloupání a živelných událostí.

 

Ověření pronajímatele

Podvodníci se vyskytují i v realitním trhu. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, nabízený podnájem se vám zdá podezřele levný či je požadována nesmyslná kauce, můžeme vám pomoci ověřit pronajímatele a zjistit reference či zda mu nehrozí exekuce majetku.

 

Konzultace rizik při najímání nemovitosti

Nemáte ještě s podnájmem zkušenosti a zajímá vás, na co se při jeho výběru zaměřit, jaká vás mohou potkat rizika a jak se jim úspěšně vyhnout? I s tímto vám ochotně poradíme.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT