Pro developery

Návrh spolupráce pro developery

Máte v plánu rozjet vlastní developerský projekt? Pomůžeme vám se všemi souvisejícími záležitostmi už od začátku, s počátečními nákresy, přes stavební konzultace, až po předání bytu klientovi. Sdružujeme nejen projekty v různých fázích realizace určené k prodeji, ale i poptávky po nich.

Sluzby-prodevelopery


Nabízíme tyto služby:

  • Analýza projektu
  • Financování projektu
  • Příprava k prodeji
  • Prodej nemovitosti
  • Marketingové nástroje

 

Analýza projektu

Vypracujeme vám analýzu projektu, která pomůže celkově posoudit vaše plány. Můžete s námi zkonzultovat vaše představy a my vám poskytneme návrh přiměřené prodejní ceny a případně i jak výhodněji řešit například velikost bytů či další úpravy.

 

Nabídka financování projektu

Zprostředkujeme vám financování projektu. Porovnáme nabídky všech bank a zvolíme ten nejvýhodnější úvěr pro váš projekt.

 

Příprava k prodeji

Veškeré potřebné náležitosti týkající se prodeje za vás připravíme. Po domluvě s vámi nachystáme plán prodeje a zvolíme prodejní strategii. Po celou dobu se bude o váš projekt starat zaškolený prodejní tým zkušených makléřů. Postaráme se také o propagaci na sociálních sítích, příslušnou prezentaci i o webové stránky projektu včetně průběžné aktualizace procesu výstavby.

 

Prodej projektu

Díky naší rozsáhlé databázi poptávek vyhledáme bonitní potenciální zájemce, kterým projekt patřičně odprezentujeme. Zajistíme uzavření rezervačních, kupních a případně zástavních smluv. Pro klienty můžeme zprostředkovat výhodné financování a navíc od nás dostanou dárkové balíčky ve formě slevových poukazů (např. na vybavení kuchyně, služby architekta apod.).

 

Marketingové nástroje

Svěřte nám propagaci vašeho projektu a my vám pomůžeme se zviditelnit.

Samotná inzerce na vlastní pěst je velmi nákladná a na rozdíl od menších realitních kanceláří umíme zajistit větší kampaň.

Po dohodě s vámi sestavíme kompletní marketingový plán, o jehož průběžném vyhodnocování budete během prodeje pravidelně informováni.

Zajistíme vám průběžnou aktualizaci webových stránek projektu, statistiku návštěvnosti, pravidelné TOPování inzerátů, PPC kampaně, reklamní bannery, PR články, videoreportáže a také zviditelnění na dnes již nezbytných sociálních sítích. Vaše nabídka bude prezentována na několika významných inzertních realitních serverech, mezi které patří například sreality, idnes.cz, realitymix.cz, eurobydlení.cz, byty.cz a mnoho dalších.

Další možnou propagací vašeho projektu je inzerce v realitních časopisech, zprostředkování informačních letáků distribuovaných v místě projektu nebo v předem vytipovaných lokalitách s přesným zacílením na potenciálního klienta. Outdoorová reklama ve formě billboardů a informačních tabulí v místě výstavby je samozřejmostí. Můžete se s námi domluvit i na dalším druhu reklamy.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT