Dejte na první dojem

Váš domov k prodeji připravíme společně takovým způsobem, aby upoutal co největší rozsah potenciálních zájemců.

Naši realitní specialisté Vám s jejich přehledem a znalostmi z realitního trhu zaručí nejen kompletní servis, ale i nejlepší cenu za Vaši nemovitost. Nedaří-li se Vám již delší dobu Vaši nemovitost prodat, neváhejte využít právě služeb realitního makléře, aby neztratila svůj počáteční „šmrnc“ a nebyla zbytečně prodaná za nižší cenu.

Snažíme se docílit zvýšení prodejního potenciálu takovým způsobem, aby se prostředí a domov shodovaly s představami kupujícího o jeho vlastním bydlení. Vyzdvihneme pozitivní prvky Vašeho bydlení a nenápadnou formou odpoutáme pozornost od nepříznivých detailů.

 

V čem Vám bude Home Staging přínosem?

  • Rychlejší, výhodnější, efektivnější prodej Vaší nemovitosti.
  • Oslovení co nejširšího spektra, potenciálních zájemců o Vaši nemovitost.
  • Vaše nemovitost zazáří mezi ostatními na trhu.
  • Kupní cena nemovitosti dosáhne výrazně vyšší ceny.

 

Praktická ukázka Home Staging

 

 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT