Michal Sirotek

Kladno ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
608 055 003
sirotek@home4people.cz
Číslo účtu pro složení záloh
5530429309 / 0800
Česká spořitelna
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Michal Sirotek je zástupcem společnosti MONSTER INVEST s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 07727763.

Hodnocení klientů

Děkuji za rychlé prodání bytu. Pan Sirotek odvedl, profesionální práci. Mohu vřele doporučit. M.

Michael

Řešili jsme spolu komplikovanější obchodní případ ... nesplacená hypotéka, strana prodávající v exekuci, zachraňování elektroměru a plynoměru na poslední chvíli, nesrovnalosti při předávání bytu. Oceňuji flexibilní spolupráci, individuální přístup a profesionální servis i v případě nečekaných událostí.

Petr Staněk

Pana Sirotka doporučuji. Je velice ochotný, komunikativní a i když je má nemovitost na katastru s informací "Zástavní právo smluvní" z důvodu rozhodnutí o úpadku, tak vše s jeho velkým přičiněním a kolegy Radka Hájka, probíhá bez problémů. Veškeré náležitosti jak pan Sirotek tak pan Hájek vykomunikují jak s insolvenční správkyní tak i s bankou kde mám hypotéku. Nemovitost jsem se rozhodla prodat koncem prosince roku 2015 a již 11. 2. 2016 byla podepsána smlouva s kupujícím a insolvenční správkyní. Takže i takhle zatíženou nemovitost pánové dokázali bez jakýchkoli problémů prodat ve spokojenost mou, ale i kupujícího. Opravdu vřele doporučuji.

Jelínková Dagmar

Více hodnocení

Moje reference

Krásný RD 2+kk, užitná plocha 87m2, Jarpice okr. Kladno

Krásný byt před reko 2+1/L 50 m2, Kladno Jana Masaryka

Krásná bytová jednotka novostavba 2+kk 49 m2 s garáží, sklepem a lodžií 6m2 , Praha Hodkovičky

Krásný byt 2+kk 40 m2 Praha 6-Řepy

Pronájem krásná 1+1 s balkonem 29m2 U Hvězdy Kladno

Zasíťovaná st. parcela 804m2, Vinařice, okr. Kladno

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT