Zpět Profil makléře:
Libor Šilhán
Jako slunce se rozzáří Vaše oči až Vás vyvedu z bahnité cesty nedůvěry v realitní makléře na prosluněnou dálnici plnou pravdivých informací o realitním trhu a věřte nebo nevěřte, ale určitě prodám Vaši nemovitost za nejlepší cenu na trhu s nemovitostmi.
Pojďme to spolu zrealizovat.
A'propos, když budete Vy a nebo někdo z Vašich známých hledat nějakou nemovitost, a nebo budete chtít jenom poradit, neváhejte sokolíka zavolat.
Jsem tu pro Vás.
Howg !!!

Libor Šilhán

Makléř měsíce
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Nejvíce jsem ocenil to, že pan L. Šilhán – realitní makléř uvede klienta velice rychle do reality! Nemá nejmenší pohnutky vám mazat med kolem úst a vykreslováním vzdušných zámků vůbec neztrácí čas – to přenechává podvodným „nerealitním“ makléřům… Pana Libora Šilhána charakterizuje: důvěryhodnost, solidnost, spolehlivost, otevřenost, dlouholeté zkušenosti v oboru a tedy důkladná znalost a orientace v oblasti realit, pracovitost, výkonnost, profesionalita, zajištění dokonalého právního ošetření, znalost cizích jazyků, dochvilnost, držení slova, odborné znalosti ze stavebnictví a z toho vyplývající schopnost okamžitého zjištění stavu nemovitosti, kvalitní průběžné informování o tom, jak se prodej nemovitosti vyvíjí a jaké další kroky, díky své kreativitě, pro urychlení prodeje právě podniká. Ocenil jsem vynikající komunikativní schopnosti p. Šilhána, především jeho schopnost navodit při jednání s klienty uvolněnou bezprostřední a přátelskou atmosféru. Velmi jsem ocenil jeho klidnou vyrovnanou povahu, jeho stále dobrou náladu, životní nadhled a humor. Pan Šilhán je zkrátka balzám na vaši pocuchanou nervovou soustavu v době, kdy jde o hodně – někdy takřka o všechno. Minimálně však o střechu nad hlavou! (Jo a pokud by vám snad chyběly další – ženské přednosti a půvab, tak si můžete pustit v televizi reklamy a svoji další dávku „nereality“ spolehlivě obdržíte…)

Josef Horký

608 021 039
silhan@home4people.cz
Šárecká 955/61
Praha 6 160 00

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT