Zpět Profil makléře:
Libor Šilhán
Jako slunce se rozzáří Vaše oči až Vás vyvedu z bahnité cesty nedůvěry v realitní makléře na prosluněnou dálnici plnou pravdivých informací o realitním trhu a věřte nebo nevěřte, ale určitě prodám Vaši nemovitost za nejlepší cenu na trhu s nemovitostmi.
Pojďme to spolu zrealizovat.
A'propos, když budete Vy a nebo někdo z Vašich známých hledat nějakou nemovitost, a nebo budete chtít jenom poradit, neváhejte sokolíka zavolat.
Jsem tu pro Vás.
Howg !!!

Libor Šilhán

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Nejvíce jsem ocenil to, že pan L. Šilhán – realitní makléř uvede klienta velice rychle do reality! Nemá nejmenší pohnutky vám mazat med kolem úst a vykreslováním vzdušných zámků vůbec neztrácí čas – to přenechává podvodným „nerealitním“ makléřům… Pana Libora Šilhána charakterizuje: důvěryhodnost, solidnost, spolehlivost, otevřenost, dlouholeté zkušenosti v oboru a tedy důkladná znalost a orientace v oblasti realit, pracovitost, výkonnost, profesionalita, zajištění dokonalého právního ošetření, znalost cizích jazyků, dochvilnost, držení slova, odborné znalosti ze stavebnictví a z toho vyplývající schopnost okamžitého zjištění stavu nemovitosti, kvalitní průběžné informování o tom, jak se prodej nemovitosti vyvíjí a jaké další kroky, díky své kreativitě, pro urychlení prodeje právě podniká. Ocenil jsem vynikající komunikativní schopnosti p. Šilhána, především jeho schopnost navodit při jednání s klienty uvolněnou bezprostřední a přátelskou atmosféru. Velmi jsem ocenil jeho klidnou vyrovnanou povahu, jeho stále dobrou náladu, životní nadhled a humor. Pan Šilhán je zkrátka balzám na vaši pocuchanou nervovou soustavu v době, kdy jde o hodně – někdy takřka o všechno. Minimálně však o střechu nad hlavou! (Jo a pokud by vám snad chyběly další – ženské přednosti a půvab, tak si můžete pustit v televizi reklamy a svoji další dávku „nereality“ spolehlivě obdržíte…)

Josef Horký

608 021 039
silhan@home4people.cz
Šárecká 955/61
Praha 6 160 00

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT