Zpět Profil makléře:
Peter Rod
Makléř specialista

Peter Rod

Prodám i vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.
Vyzkoušelo mne již více než 500 spokojených zákazníků.

Makléř měsíce
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Mé zkušenosti a co vám mohu nabídnout


Vzhledem k mým zkušenostem v oblasti realit, ve které se pohybuji již od roku 2000, velice dobře vím, jak přistupovat k prodeji či pronájmu nemovitosti. Za tuto dobu jsem také poznal, jaké nástrahy při převodu nemovitosti mohou nastat a jsem schopen vás od těchto nástrah zcela ochránit. Kladu si za cíl poskytnout všem mým klientům zcela profesionální služby, které vedou ke zvýšení atraktivity nemovitosti a tudíž k efektivnímu a bezpečnému prodeji za nejvyšší reálnou cenu. Po celou dobu budeme ve spojení a já vás budu informovat o průběhu prodeje. Samozřejmě vám rád poradím a ocením vaši nemovitost zcela zdarma.

Prodej nemovitostí je pro mne koníčkem a budu velice rád, pokud mi dovolíte provést vás celým procesem prodeje vaši nemovitosti bez starostí.

Aktuální nemovitosti v mé nabídce

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT