Zpět Profil pobočky:
RFD consulting
pobočka

RFD consulting

REALITY------------FINANCE------------DRAŽBY
se vším co je s tím spojené Vám rádi a odborně pomůžeme.
Vše na jednom místě.


Člen Realitní Komory ČR

Tomáš Benáček - Manažer pobočky

 • 7 let praxe v realitách, 23 let praxe ve Financích     
 • Vstřícné jednání
 • Pravidelné školení
 • Certifikace Makléř specialita, certifikace a licence od ČNB na Úvěry, Pojišťovnictví, Investice a Investice +
 • Mnoho spokojených klientů

Reality

Byty, Domy, Pozemky         prodej - pronájem -  okamžitý výkup

Inzercí na cca 70-ti webových portálech prodáme i Vaší nemovitost bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Služby:

 • Home Staging                                                                                                                                                                      Připravíme nemovitost aby byla atraktivní a vzbudila největší možný zájem.    Můžeme zajistit úklid, aranžování.
 • Propagace nemovitosti - cca 70 webových portálů včetně Sreality, iDNES a další placené weby, samozřejmě i sociální sítě jako Facebook a také i neplacené např. BAZOŠ, Hyperinzerce apod. Na více míst to snad již ani nelze.
 • Kvalitní nafocení nemovitosti                                                                                                  případně natočení videa pro videoprohlídku či dle přání, možnosti a vhodnosti letecké záběry dronem.
 • Webová stránka nemovitosti
 • Prohlídky                                                                                                                                                                                           Dle domluvy buď s vlastníkem (či jeho zástupcem), nebo bez asistence vlastníka.
 • Právní servis                                                                                                                      Potřebné smlouvy (Rezervační, Kupní, Úschovní ) vypracovává Advokátní kancelář  AK Dub & Beránek se sídlem Na Baště sv. Jiří 7/258, 160 00 Praha 6, ale může být i Vámi zvolený.

Finance

Výhoda i pro prodávající - rychle dokážeme vyhodnotit, zda-li zájemce o nemovitost dostane hypotéku a rychle mu ji pomůžeme vyřídit.

Vše na jednom místě

Unikátní Hypoteční srovnávač a více než 22 letá praxe v oblasti Hypoték, Stavebního spoření, srovnávač Pojištění majetku ale i pojištění aut.

Naši partnerští Finanční poradci Vám mohou pomoci dále i se Stavebním spořením, Doplňkovým penzijním spořením a Investováním do různých fondů. Vše s odbornou způsobilostí a potřebnými licencemi od České národní banky.
Hovoříme o penězích
Revize smluv, porovnání trhu, zlevnění úvěrů, vyjednání lepších podmínek 

Peníze

Dražby

S naším partnerem Vám dáme k dispozici největší databázi dražeb a aukcí v ČR. Informace na jednom místě a možnost objednání vydražení zástupcem dle Vašich požadavků.

Poslat odkaz? Kontaktujte nás : klikněte zde

Pracovní příležitost 

Ve světě REALIT, FINANCÍ a DRAŽEB je mnoho příležitostí - stačí je jen sbírat.

Nejčastější impulsy PROČ lidé dělají něco nového:          

Máte i Vy nějaký důvod?   Kontaktujte nás

Dáme Vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT