Zpět Profil pobočky:
Profi
pobočka

Profi

Prodáme i vaši nemovitost. Rychle, bezpečně a bez starostí.

Člen Realitní Komory ČR

Jsme specialisté na realitním trhu s kompletní nabídkou realitních služeb. Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor. Naši realitní poradci jsou připraveni Vám poskytnout služby nejvyšší kvality. Samozřejmostí je pomoc při zajištění financování a kvalitní právní servis. Naším cílem je vždy spokojený klient.

Při prodeji nemovitosti kladou naši makléři důraz na kvalitní prezentaci, která přiláká pozornost na prodávanou nemovitost. Inzerce je velice důležitá a nedílná součást kvalitního prodeje.

Děláme věci na plno a každé nemovitosti se aktivně věnujeme tak, aby byl prodej co nejefektivněji a nejrychleji dotažen do konce. 

94Nabídek nemovitostí
8Let zkušeností
150Spokojených klientů
72Prodaných nemovitostí
200Poptávek měsíčně
777 949 122
profi@home4people.cz
Komenského 190
Pohořelice 691 23

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT