Jaroslav Pavlas

České Budějovice v Jihočeském kraji Certifikovaný makléř
728 141 476
pavlas@home4people.cz
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Jaroslav Pavlas je zástupcem společnosti P&P reality s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 02391945.

Hodnocení klientů

Vřele doporučuji pana Pavlase,jelikoz jsme vyuzili jeho sluzeb a byli jsme nadmíru spokojeni! Flexibilita,odbornost spolehlivost,vstricnost,milé jednání je u nej samozrejmosti. Pokud by byla nekdy v budoucnost moznost urcite vyuzijeme jeho sluzeb opětovně. Doporucujeme!!!

Lucie Štádlerová

Prodej svého bytu po otci v Českých Budějovicích jsem realizovala na doporučení FérMakléřů prostřednictvím realitního makléře pana Jaroslava Pavlase. Chci mu tímto poděkovat za jeho profesionální přístup a milé a vstřícné vystupování. S vyu žitím dobré strategie a inzerce byl prodej rychlý/do týdne po nainzerování/ a cena velmi dobrá. Prohlídky a veškeré náležitosti s prodejem organizoval beze mne a o všem mne průběžně informoval. To jsem ocenila zvlášť proto, že žiji ve vzdálenosti 400 km, přesto proběhlo vše hladce, k mé naprosté spokojenosti, takže jsem se nemusela o nic starat. Vřele doporučuji. 30.10.2020 Jindřiška Olšarová

Jindřiška Olšarová

Pan Pavlas je opravdový profesionál ve svém oboru. Obrátila jsem se na něho s prodejem bytu a vše proběhlo rychle a bez problémů. Doporučuji a děkuji.

Kateřina Beranová

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem luxusního bytu 3+1, nám. Bratří Čaoků, České Budějovice

Prodej RD 4+kk, Ohrazení

Prodej bytu 1+1 s balkónem, OV, ulice J. Opletala

Prodej bytu 1+1, DV, ulice Prachatická

Prodám rodinný dům v Úrazu u Nemyšle

Prodej dvougeneračního RD 5+2 v žádané lokalitě Tábor – Měšice ulice Chýnovská.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT