Vysoká kvalita služeb

Naším hlavním cílem je spokojenost klienta, čemuž věnujeme veškeré úsilí vložené do naší práce. Naši klienti jsou ti, ve kterých vidíme odraz naší práce a kteří nám ukazují směr, jakým se máme dále posouvat a jak se neustále zdokonalovat.

Naše společnost HOME4PEOPLE striktně dodržuje veškeré postupy související s realitní činností. Díky neustálému vzdělávání můžeme našim klientům poskytnout vždy jen aktuální a věcné informace. Přestože je HOME4PEOPLE složeno z mnoha nezávisle vlastněných a řízených poboček, máme k dispozici řadu nástrojů stejných napříč celou republikou a je tak zajištěna vysoká kvalita služeb ve všech našich pobočkách.

 • pravidelné vzdělávání makléřů
 • rozsah poskytovaných služeb
 • dodržování postupů a etických norem
 • zpětná vazba od klientů

 

Pravidelné vzdělávání makléřů

Všichni, kteří mají zájem u nás v HOME4PEOPLE poskytovat realitní služby, se musí zúčastnit základního vzdělávacího programu, který ověří, jestli má makléř požadované znalosti a dovednosti ze všech nezbytných oblastí pro výkon realitní praxe. Vzdělávací program je ukončen zkouškou z realitních, finančních a právních znalostí, kterou je makléř povinen úspěšně složit. Poté makléř získá certifikát Realitní Akademie České republiky, která zaručuje kvalitní a soustavné vzdělávání makléřů.

 • Certifikace makléřů
 • Vzdělávání partnerem Realitní Akademie ČR
 • Nastavení minimální úrovně znalostí a dovedností
 • Systematický mentoring na pobočkách

 

Rozsah poskytovaných služeb

Prioritou pro nás je klient spokojený s rozsahem služeb ve kterékoliv pobočce HOME4PEOPLE po celé České republice. K dosažení tohoto cíle nám slouží přehled minimálně poskytovaných služeb, které klient dostane na každé pobočce v případě výhradního zastoupení.

Makléři HOME4PEOPLE jsou profesionálové v realitním oboru. Všechny faktory týkající se prodeje vaší nemovitosti vždy narovinu objektivně posoudí a následně patřičně navrhnou úspěšnou prodejní strategii, která zároveň bude respektovat potřeby a časové možnosti klienta. Samotná prezentace na inzertních serverech je nezbytnou součástí kvalitně poskytovaných služeb. Těchto inzertních serverů máme k dispozici 70. Párujeme nabídky s poptávkami díky efektivní práci s databází klientů a šetříme tak nejen náklady na prodej, ale i čas potřebný k realizaci obchodu.

 • Optimální prodejní strategie
 • Kvalitní inzerce na 70ti servrech
 • Párování nabídky a poptávky

 

Dodržování postupů a etických norem

Chráníme zájmy obou smluvních stran a dbáme na kompletní bezpečnost realitních obchodů, včetně ochrany finančních toků. Díky naší dlouholeté praxi máme vyzkoušené metody, které zajišťují spolehlivý průběh obchodu. Veškeré naše podklady a smlouvy jsou vyhotovovány zkušenými odborníky s právním vzděláním. Zároveň patříme mezi členy Realitní komory ČR, která je největší profesní organizací sdružující realitní kanceláře a ostatní odborníky v celé České republice a dbá na striktní dodržování veškerých etických hodnot v obchodní praxi. Etický kodex je pro nás soubor hodnot a systém práce, podle kterého se naši makléři vždy řídí.

 • Bezpečnost realitních obchodů
 • Dodržování Etického kodexu
 • Jsme členy Realitní komory ČR

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT