Realitní komora ČR

Realitní komora České republiky je největší profesní organizací sdružující realitní kanceláře a ostatní odborníky v segmentu realitního trhu. Vznikla v roce 2009 s cílem kultivovat a posouvat realitní trh na vyšší úroveň a nabídnout klientům prověřené odborníky z řad realitních subjektů.

Profese realitního makléře vyžaduje vysokou kvalifikaci v realitním oboru, odpovídající právní znalosti a důvěryhodné, profesionální jednání. Cílem realitní komory ČR je trh s realitami u nás kultivovat a sdružovat jen kvalitní profesionály. Hlavní činností komory je proto vytváření rovných příležitostí pro všechny subjekty působící na realitním trhu, hájení zájmů svých členů, ale i ochrana klientů před různými riziky. Komora rovněž klade velký důraz na průběžné vzdělávání, zvyšování kvalifikace a licencování realitních makléřů. Každý, kdo získá členství v Realitní komoře České republiky, se stává součástí společenství, které posouvá realitní trh u nás na vyšší úroveň.

Typy výhod získaných díky RKČR

  • ekonomické úspory
  • obchodní přínos
  • společenský přínos

 

Hájíme zájmy klientů

Jedním z poslání Realitní komory ČR je dbát o klienty a hájit jejich zájmy jak při koupi, prodeji, tak i při pronájmu jejich nemovitostí.

Nejenom z řad klientů, ale i z dlouholeté realitní praxe známe rizika, která jsou spojena s obchodem nemovitostmi a vzděláváme jak makléře, tak klienty v dlouhodobém horizontu tak, aby znali aktuální kauzy a dokázali své klienty ochránit před riziky transakcí a nevýhodných smluv v celém procesu realitního obchodu.

Pomocí nástroje Férové exkluzivity dokážeme stát na straně klienta a garantovat mu kvalitní a odpovídající služby.

 

Cíleně podporujeme realitní praxi a
profesionály v oboru

Sdružujeme profesionály na celorepublikové úrovni a vytváříme Kluby realitních kanceláří v každém kraji, regionu a okresním městě. Díky místní působnosti dokážeme kultivovat realitní trh, efektivně vzdělávat makléře, řešit nekalé konkurenční praktiky a dávat tak podněty k odebrání licencí.

Profesionály podporujeme jak ekonomicky v rámci úspory nákladů, tak i obchodně, díky unikátním nástrojům jako je Férová exkluzivita, nebo systém MLS, který páruje realitní nabídku s poptávkou napříč trhem všech realitních kanceláří, kteří jsou součástí MLS.

Buďte profesionálem v oboru a neustále pracujte na kultivaci a posouvání realitního trhu na vyšší úroveň.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT