Aktuality

19.1.2017

Setkání franšízantů NRH - 18.1.

Včera v hotelu Meritum v Praze proběhlo mimořádné setkání franšízantů všech sítí Národního realitního holdingu. Diskutovalo se o inzerci na realitních serverech i operativním leasingu a byli představeni noví regionální manažeři. Více fotografií naleznete zde.

číst více
5.1.2017

Setkání srdcařů na centrále

Včera odpoledne se u nás na centrále poprvé v novém roce setkali srdcaři z HOME4PEOPLE. Řešili jsme aktuální témata a rozvoj sítě jako takové. Je skvělé potkávat se s profesionály, pro které je práce srdeční záležitostí, protože jen takoví lidé se mohou opravdu rozvíjet, navzájem si pomáhat a insp

číst více
23.12.2016

Zprávy NRH - 2. díl

Zpříjemněte si s námi předvánoční čas při sledování druhých a zároveň posledních letošních zpráv Národního realitního holdingu. Přiblížíme Vám zasedání Rady masterfranšízantů HOME4PEOPLE, stejně tak setkání franšízantů Reality 11. Za zábavou vyrazíme na narozeninové oslavy a vánoční večírky.

číst více
8.12.2016

Zprávy NRH - 1. díl

Pojďte se s námi podívat na historicky první díl zpráv NRH, kde se dozvíte, co se za poslední dobu událo v našich realitních sítích DUMREALIT.CZ, HOME4PEOPLE, REALITY 11, LOVCI NEMOVITOSTÍ a v partnerských projektech.

číst více
18.3.2016

Medailonek Master - Franšízant Karolína Vorlová

 

číst více
3.3.2016

Nové webové stránky

Dne 3.3. 2016 společnost HOME 4 PEOPLE a.s. spoustila nové webové stránky.Zásadní proměnou prošla struktura obsahu prezentace, kde se zjednodušila navigace a orientace mezi jednotlivými sekcemi.Grafika má nový energický vzhled. Uživatelé těchto internetových stránek mohou v brzké době očekávat rozš

číst více
2.3.2016

Otevření Fotostudia

Drazí kolegové, milé kolegyněS úsměvem na tváři vzpomínáme na proběhnuvší setkání frenčízantů s panem Jiřím Lormanem v krásných prostorách hotelu Sen. Věříme, že jste při něm načerpali stejné množství inspirace jako my, a že máte chuť na velké změny, které pro vás v tyto dny chystáme.První novinkou,

číst více
15.12.2015

Aktivní trénink, následná certifikace

Ti nejúspěšnější z nás po složení ústních i písemných testů získali prestiž CERTIFIKOVANÝCH makléřů od AKADEMIE České republiky.

číst více

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT