Kdo jsme

Nejpřátelštější partnerská realitní síť v České republice, nejvíce přizpůsobená přáním klientů. Výhradně česká společnost s bezkonkurenčním profesionálním servisem.

Home 4 People pomáhá s prodejem, pronájmem a výkupem všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. 

Onas-kdojsmeHome 4 People v číslech

  • ke konci roku 2016 bylo evidováno 231 makléřů a 65 franšízantů rozmístěných po celé České republice
  • v průběhu roku 2016 bylo zrealizováno cca 1300 obchodů
  • dlouhodobě inzerujeme na více než 70 předních realitních serverech
  • obchodníci v síti Home 4 People na svých webových stránkách nabízí denně přes 1000 nabídek

Nejpřátelštější partnerská realitní síť v České republice Home 4 People dbá na dodržování vysokých etických standardů u všech svých partnerských realitních kanceláří i obchodníků. Je založena na principu „Společného úspěchu“, jednoduše řečeno ho s klienty sdílíme.

Jako jedna z mála realitních společností má celorepublikovou síť profesionálních mentorů s mnohaletou realitní praxí, kteří dnes a denně předávají své zkušenosti, poznatky a myšlenky mezi jednotlivé partnery a makléře. „Právě zkušenosti našich makléřů jsou zásadní podmínkou pro poskytování kvalitních služeb našim klientům“, říká akcionář pan Jiří Lorman.

 

Právě zkušenost a vzdělání našich makléřů je zásadní podmínkou pro poskytování kvalitních služeb našim klientům.

 

„Při prodeji či pronájmu nemovitostí využíváme pro naše klienty veškeré moderní metody, postupy a procesy hodné třetímu tisíciletí“, dodává pan Jiří Lorman. Chápeme, že prodej či koupě nové nemovitosti je pro mnoho našich klientů jednou za život, a proto se snažíme o dodržení kompletního bezproblémového servisu. Dokážeme se flexibilně rozhodovat a přizpůsobovat se aktuálním potřebám klientů.

Jsme členem Realitní komory České republiky.

 

Slovo akcionáře Jiřího Lormana

Jan Werich řekl: „Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš.“  Myšlenka, vyslovená géniem. Právě ona poznamenala směr mojí cesty a ovlivnila způsob budování realitní společnosti, na kterou mohu být právem hrdý. Cíl, kterému věříte, každodenní snaha a tým profesionálních a loajálních lidí přivedla ochrannou známku Home4people.cz do současné podoby.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací