Prodej pozemku, Komerční výstavba, 3687 m2

Lánice, Velká Bíteš, okres Žďár nad Sázavou, Vysočina

3 687 000 Kč
+ provize RK
ID
28862
Hypotéka
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
3687 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
RK Ready Turms
RK Ready Turms
778 845 154
ready@home4people.cz
Ready Turms
Malátova 12
Brno – Královo Pole 612 00
Všech 11
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám exkluzívně prodej pěkného rovinného stavebního pozemku o velikosti 3.687 m² v obci Velká Bíteš - ulice Lánice , p.č. 4653 v k.ú. Velká Bíteš. Parcela je dlouhá cca 320 m a v cca jedné třetině délky se rozšiřuje z 10 m na 14,5m. Pozemek se nalézá v okrajové části obce a umožňuje výstavbu objektů průmyslové výroby nebo skladů. Podél pozemku vede hlavní a vedlejší obecní komunikace. Inženýrské sítě jsou na okraji pozemku, kde lze vybudovat jejich napojení včetně přípojek. V obci je veškerá občanská vybavenost. Pozemek je umístěn v žádané lokalitě cca 2 km od sjezdu z dálnice D1 a cca 35 km od centra města Brno. V budoucnu lze očekávat změnu územního plánu a v případě vytvoření zóny k bydlení nebo obchodního centra se jedná o výhodnou investici do přístupového pozemku k budoucím stavebním parcelám. Doporučujeme. Ev. číslo: 28862.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací