Prodej pozemku, Pro bydlení, 1093 m2

Poteč, okres Zlín, Zlínský

1 058 400 Kč
včetně provize RK
ID
28207
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
1093 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus
Lenka Stoklasová
Lenka Stoklasová
777 279 044
ready@home4people.cz
Ready
Neradice 2324
Pasáž Neradice
Uherský Brod 688 01

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej krásného mírně svažitého slunného pozemku 1 093 m² v Poteči u Valašských Klobouk. Součástí prodeje je podíl na příjezdové komunikaci 157 m². Celkem se nabízí k prodeji soubor tří stavebních pozemků vedle sebe, k nimž náleží podíl na přístupové cestě, tento má výměru 1 093+157 m². Pozemky jsou v bezprostřední blízkosti obecní komunikace. Tento nabízený pozemek je v územním plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (veřejný vodovod, kanalizace, distribuční rozvod el. energie) jsou v dosahu. V obci je školka, potraviny a zastávka autobusu a vlaku. Dojezdová vzdálenost do Valašských Klobouk je 3 km. Zajistíme kompletní právní a finanční servis. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 28207.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací