Prodej pozemku, Pro bydlení, 2000 m2 prodáno video

Medlov, okres Brno-venkov, Jihomoravský

3 000 000 Kč
+ provize RK
ID
29149
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
100 m2
Zastavěná plocha
100 m2
Podlahová plocha
84 m2
Plocha
2000 m2
Konstrukce
Dřevěná
Podlaží
1
Stav objektu
Na klíč
Energ.třída
A - Mimořádně úsporná
Energ.hodn.
1 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Doprava
Autobus
RK Ready Turms
RK Ready Turms
778 845 154
ready@home4people.cz
Ready Turms
Malátova 12
Brno – Královo Pole 612 00
Spustit video
Všech 9
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej pěkného velkého mírně svažitého stavebního pozemku o velikosti plochy 2.000 m² v šířce cca 20 m a délce cca 100 m v klidné části žádané lokality obce Medlov, okres Brno - venkov, k. ú. Medlov p. č. 211/32. Tato parcela se nalézá na konci výstavby v okrajové části obce. Podél pozemku vede obecní komunikace. Z oken Vašeho budoucího rodinného domku budete mít pěkný výhled do krásné krajiny. V dosahu na konci zástavby jsou umístěny inženýrské sítě, které umožňují připojení na vodovod, plynovod a kanalizaci. Přípojky je třeba vybudovat. Doporučujeme však zvolit dlouhodobě výhodnější variantu, obcí schválenou výjimku, s použitím fotovoltaiky - autonomní solární elektrárny s bateriemi, vlastní studny s pitnou vodou a žumpu, kdy váš dům bude energeticky soběstačný. V obci je veškerá občanská vybavenost. Dopravní dostupnost do centra Brna je cca 15 minut autem. Doporučujeme koupi tohoto pozemku všem, kteří chtějí změnit svůj životní styl a chtějí se přestěhovat do malebného, klidného prostředí Jižní Moravy. Se zajištěním financí na tuto investici Vám pomůžeme. Ev. číslo: 29149.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací