Prodej pozemku, Pro bydlení, 404 m2 prodáno

Luhačovice, okres Zlín, Zlínský

Info o ceně v RK
Ceny od 383.600,-Kč za pozemek + 50.000,- Kč za podíl na pozemku pro přístup.
ID
29194
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
404 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Petr Sedlařík
Petr Sedlařík
606 765 159
sedlarik@home4people.cz
Ready
Neradice 2324
Pasáž Neradice
Uherský Brod 688 01
Všech 6
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej stavebního pozemku č.6 v Luhačovicích, části Polichno. Prodej včetně podílu na parcele sloužící k přístupu na jednotlivé pozemky a vedení a uložení inženýrských sítí. Pozemky spadají dle platného územního plánu do ploch BI - bydlení individuální (rodinné domy). Výměry parcel od 404 m² do 756 m², ceny od 383.600,-Kč + 50tis. za podíl o velikosti 1/10 na pozemku sloužící pro přístup a vedení sítí. Pozemky nejsou zasíťovány a přípojné místo na dostupné sítě jsou ve spodní části vyobrazené mapy pozemků. Není také vybudována komunikace. K celé lokalitě je vypracovaný projekt pro výstavbu komunikace, vsakovací zkoušky a hydrologie. Ceny pěti volných pozemků včetně podílu na pozemku pro cestu, jsou uvedeny v přiložené fotografii. Více informací na uvedeném tel. čísle nebo mailu. Vhodné i jako investice. Pozemky v rezervaci 2, 4, 5 a 6. Volný je tedy pouze pozemek číslo 3. Ev. číslo: 29194.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací