Pronájem komerčního objektu, Sklady, 3619 m2 sleva

Miletínská, Lišov, okres České Budějovice, Jihočeský

35 000 Kč za měsíc
ID
27664
Užitná plocha
3619 m2
Konstrukce
Montovaná
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ano
Jaroslav Pavlas
Jaroslav Pavlas
728 141 476
pavlas@home4people.cz
Všech 11
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám Pronájem skladovacích prostor 3.619m² s odstavnou plochou v Lišově, areál Mebikan. Prostory se nacházejí v průmyslové zóně v Lišově v bývalém areálu Jitona. Vjezd po zpevněné příjezdové cestě přes vstupní bránu na dálkové ovládání. Skladovací prostory se zázemím mají celkovou plochu 347,35m² a skládá se ze dvou skladů, administrativní částí, šatnou, sociálním zařízením a denní místností. Celková plocha areálu je 3.619m² z toho zastavěná činní 363m² a odstavná plocha 2.893m². Celý objekt je napojen na obecní vodovod i kanalizaci. Elektřina + 380V, kamerový systém po celém objektu. Vytápění plynem- Prostory jsou vhodné jako sklad, dílna, výrobna popřípadě jako odstavná plocha pro nákladní vozidla. Nájem 45.000,- Kč + zálohy na služby 4.000,- Kč. Bližší informace v RK. Ev. číslo: 27664.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací