Prodej domu, Rodinný, 125 m2

Jimlín, okres Louny, Ústecký

1 485 000 Kč
ID
27381
Hypotéka
Poloha domu
V bloku
Užitná plocha
125 m2
Zastavěná plocha
95 m2
Plocha pozemku
145 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
2
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Ano
Garáž
Ne
Jaroslav Pavlas
Jaroslav Pavlas
728 141 476
pavlas@home4people.cz
Všech 19
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám Prodej domu 4+1 s vnitřním dvorem v obci Zěměchy, vzdálené 5km od Loun. Dům prošel částečnou rekonstrukcí a to, že byla vyměněná plastová okna, v zadní části domu se zboural přístavek a vznikl dvůr, který může sloužit, jako uzavřený trakt nebo parkoviště, popřípadě jiné možnosti dle vlastního uvážení. Na domě je přístavba, která není dokončená a byla myšlena jako kuchyň a koupelna, tak aby dům byl dvougenerační. Přístup k domu je ze západní i východní strany. Celý dům je vhodný ke kompletní rekonstrukci a disponuje v přízemí: vstupní chodbou, obývacím prostorem, kuchyní, koupelnou, WC, technickou místností, vstupem na dvůr a schody do patra. V patře se nachází tři ložnice a přístavba koupelny s kuchyní, která v současné době není dodělána. Bližší informace v RK. Ev. číslo: 27381.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací