Prodej komerčního objektu, Obchodní prostory, 204 m2 sleva

Příkop, Brno, okres Brno-město, Jihomoravský

8 000 000 Kč
+ provize RK
ID
27533
Hypotéka
Užitná plocha
204 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
7
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední dálkové
Konektivita
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus,
Garáž
Ne
RK Ready Turms
RK Ready Turms
778 845 154
ready@home4people.cz
Ready Turms
Malátova 12
Brno – Královo Pole 612 00
Všech 22
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám exkluzívně prodej pěkného velkého nebytového prostoru v 1. nadzemním podlaží o celkové velikosti užitné plochy 204 m² v obchodním centru IBC na ulici Příkop v centru města Brno - střed. Nebytový prostor se skládá ze dvou samostatných jednotek. Větší obchodní nebytový prostor o velikosti užitné plochy 177 m² se nachází u vchodu do pasáže od Koliště a má zadní vchod pro zásobování. Tento obchodní prostor tvoří prodejní plocha, kancelář, sociální zázemí a skladové prostory. Nainstalováno je zde i zabezpečovací zařízení. K tomuto většímu obchodnímu prostoru náleží samostatný venkovní sklad o velikosti užitné plochy 27 m², vzdálený cca 5 metrů od zadního vchodu do prodejny. Nabízený nebytový prostor je vhodný pro veškerou obchodní činnost v maloobchodním prodeji - potraviny, zdravá výživa, zdravotnické potřeby, lékárna, optika, květinářství, prodejna jízdních kol, knihkupectví, prodejna oděvů nebo obuvi. Vhodný je i pro služby jako např. realitní kancelář, banka apod.. Nabízený nebytový prostor je nyní pronajatý na provoz prodeje potravin a smíšeného zboží. Jedná se o výhodnou investiřní příležitost s návratností do cca 15 až 17 let. Budova je situována v oblíbené lokalitě města Brna naproti Finančnímu úřadu. Doporučuji. Ev. číslo: 27533.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací