Prodej pozemku, Ostatní, 9797 m2 video

Dukelská, Bohumín, okres Karviná, Moravskoslezský

979 700 Kč
+ provize RK
ID
28951
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
9797 m2
Elektřina
230V
Doprava
Autobus
Ing. Hana Vaculíková
Ing. Hana Vaculíková
778 834 780
ready@home4people.cz
Ready Turms
Malátova 12
Brno – Královo Pole 612 00
Spustit video
Všech 21
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám exkluzívně prodej pozemku o velikosti 9.797 m² ve městě Bohumín, v klidné části obce - Pudlov mezi ulicemi Nová a Dukelská, na kterých již existují inženýrské sítě. Nabídková celková plocha je nyní vedena v k.ú. Pudlov jako 5 parcel - 129/1 , 129 / 2 , 131 , 132 a 133. Pozemek je pěkný, rovinatý a zatravněný. K pozemku, který je od ulice Dukelská vzdálen cca 80 m, nyní vede neupravená obecní komunikace s keři a stromy k vykácení. Jedná se o dlouhodobou výhodnou investici, protože jakmile město Bohumín postaví protipovodňovou hráz, která je již ve fázi schváleného projektu, bude možné požádat o změnu Územního plánu města Bohumín na stavební pozemek pro jeden nebo více RD. Doporučujeme. Ev. číslo: 28951.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT