Prodej pozemku, Pro bydlení, 656 m2 video

Těšovská, Uherský Brod, okres Uherské Hradiště, Zlínský

2 350 000 Kč
Cena včetně odměny zprostředkovatele a DPH.
ID
30372
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
656 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Doprava
Vlak, Autobus
Petr Sedlařík
Petr Sedlařík
606 765 159
sedlarik@home4people.cz
Ready
Neradice 2324
Pasáž Neradice
Uherský Brod 688 01
Spustit video
Všech 14
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku určeného pro výstavbu rodinného domu v Uherském Brodě v části Těšov. Pozemek je v územním plánu schválen pro rodinné bydlení, elektřina u pozemku, kanalizace může být svedena přes pozemky do ulice Tešovská a voda dostupná z plánované přípojky vedoucí touto lokalitou. Pozemek je 12,5m široký a 62 m² dlouhý a jeho rozloha je 656m². Jedná se o svažitý pozemek orientovaný na jihovýchodní stranu. Po dohodě zrealizujeme i výstavbu domu. Doporučuji. Ev. číslo: 30372.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT