Prodej domu, Chaty, 89 m2

Uherský Brod, okres Uherské Hradiště, Zlínský

Info o ceně v RK
Cenu nabídněte!
ID
30370
Umístění objektu
Okraj obce
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
89 m2
Zastavěná plocha
89 m2
Plocha pozemku
7938 m2
Konstrukce
Kamenná
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Petr Sedlařík
Petr Sedlařík
606 765 159
sedlarik@home4people.cz
Ready
Neradice 2324
Pasáž Neradice
Uherský Brod 688 01
Všech 37
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej velké zahrady se Slováckou budovou o zastavěné ploše 89 m² v Havřických vinohradech u Uherského Brodu. Cenu nabídněte! Pozemek o celkové výměře 7938 m². Na pozemku jsou vysazeny různé ovocné stromy trnky, hrušně, jabloně a ořechy. K zahradě vede příjezdová cesta jak ke spodní tak i k vrchní části pozemku. Rozměry pozemku cca 20 x 380 m. Na pozemku je možné provádět výstavby do 40 m². Z pozemku je krásný výhled na Uherský Brod. V horní části pozemku se nachází voda. Budova je zhruba 180 let stará a je vedena jako kulturní památka s možností čerpání dotace na její rekonstrukci. Uvnitř boudy je zachovalý vřetenový lis z r. 1842, který má starožitnou hodnotu. Do budovy není zavedena elektřina a voda, ale elektřina je k dispozici ve spodní i horní části pozemku. Prodává se celé LV. Doporučujeme prohlídku. Cenu nabídněte! Ev. číslo: 30370.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT