Prodej domu, Rodinný, 100 m2

Boršice, okres Uherské Hradiště, Zlínský

1 100 000 Kč
ID
28428
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
100 m2
Zastavěná plocha
100 m2
Podlahová plocha
100 m2
Plocha pozemku
1050 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
1
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Vytápění
Lokální plynové
Konektivita
Telefon, Kabelová televize
Voda
Studna
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Výtah
Ne
Garáž
Ne
Pavel Vrána
Pavel Vrána
732 839 539
ready@home4people.cz
Ready
Neradice 2324
Pasáž Neradice
Uherský Brod 688 01
Všech 24
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám Prodej staršího rodinného domu v obci Boršice u Buchlovic, okres Uherské Hradiště. Dům vhodný k rozsáhlé rekonstrukci a k následnému bydlení či rekreaci, nebo k demolici a využití , jako stavební parcela. Uliční šíře je cca 8m a délka parcel je více jak 130m. Zastavěná plocha cca 100 m². Dům je připojen na elektřinu, plyn a kanalizaci. Vodovodní přípojka v silnici před domem. Vlastní studna, která disponuje zásobou vody a je rozvedena objektem. V domě je plynové topení a kamna pro otop na tuhá paliva. Dům se skládá především ze dvou místností (dříve obývací pokoj a kuchyně) a koupelny, kde je WC s vanou. V zadní části domu pak naleznete různé hospodářské stavení. Stavba se smíšeného zdiva. Zahrada je částečně svažitá a osázena především ovocnými stromy. V obci naleznete velkou část služeb, jako jsou Pohostinství, zdravotnictví, obchody, ubytování a další. Pravidelná autobusová doprava a do centra okresního města cca 10minut autem. Obec je proslulá vinařstvím, bohatými folklórními akcemi a lidovými tradicemi. V blízkosti krásná příroda na úpatí Chřibů, vinice, přehrada Smraďavka, nebo hrad Buchlov. Doporučujeme prohlídku! Ihned k prodeji. Po dohodě možné smluvení místní stavební firmy, nabídky typových domů na klíč, financování a dalších služeb s kterými vám radí pomůžeme. Pro smluvení prohlídky kontaktujte makléře. Ev. číslo: 28428.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací