Prodej domu, Rodinný, 210 m2

Hankeho, Holešov, okres Kroměříž, Zlínský

4 190 000 Kč
ID
28140
Hypotéka
Poloha domu
V bloku
Užitná plocha
210 m2
Zastavěná plocha
266 m2
Podlahová plocha
180 m2
Plocha pozemku
1172 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
245 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Vytápění
Lokální tuhá paliva
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus
Sklep
Ano
Garáž
Ano
Ing. Martin Kožík
Ing. Martin Kožík
720 200 104
ready@home4people.cz
Ready Kroměříž
Riegrovo nám. 264/4
pod kostelem Panny Marie
Kroměříž 767 01
Všech 20
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu, který se nachází cca 200 metrů od náměstí Holešova na ulici Hankeho. Celková plocha činí 210 m² z toho obytná potom 180 m². Tento objekt se skládá z celkově 3 staveb, které jsou navzájem propojeny nebo spojeny stavebními konstrukcemi. První stavba je přízemní jednopodlažní s pultovou střechou vyhotovenou z pozinkovaného plechu. Dispozice této bytové jednotky je 2+1 s průchozí kuchyní a jedním průchozím pokojem. Následně na něj navazuje dvoupodlažní stavba, která představuje dispozici větší 1+1, přičemž místnost v 1.NP představuje prostor pro dokončení kuchyně. V 2.NP jsou 2 místnosti, z nichž 1 představuje prostor pro zřízení toalety a koupelny, jelikož tato jednotka vlastní soc. zařízení nemá. Místnost je situovaná přímo nad koupelnou a záchodem, které jsou v 1.NP a je z ní přístup na půdu. Poslední stavbou je malý domek, který představuje dispozici menší 1+1. Je částečně podsklepen. Podlahy v místnostech jsou většinou původní dřevěné nebo řešeny linoleem. Rozvody elektřiny jsou částečně v mědi. Objekt je oplocen zděným plotem s vraty, které umožňují průjezd automobilu do samostatně stojící garáže. K objektu patří zahrada. Ta je vedena v územním plánu jako pozemek vhodný k zastavění. Celková plocha pozemku zastavěné plochy a nádvoří se zahradou činí 1172 m². Nemovitost představuje velký prostor pro větší rodinu i s prarodičem nebo výhodný investiční záměr s třemi bytovými jednotkami. Více informací u makléře. Ev. číslo: 28140.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací