Prodej pozemku, Pro bydlení, 847 m2 novinka

Vlasatice, okres Brno-venkov, Jihomoravský

2 700 000 Kč
+provize RK
ID
28937
Hypotéka
Plocha
847 m2
Ladislav Dedina
Ladislav Dedina
604 866 663
dedina@home4people.cz
Profi
Komenského 190
Pohořelice 691 23

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej pozemku k bydlení ve Vlasaticích, cca 27 km jižně od okrajové části Brna s výbornou dostupností po dálnici D52. Předmětem prodeje je rovinatý pozemek v řadové zástavbě domů a zahrad, je tak ideálním místem pro výstavbu Vašeho rodinného domu nebo dvoudomku. Celkový rozměr parcel činí 847 m². Výhodou je klidné umístění a dostupnost všech inženýrských sítí v blízkosti pozemku ( kanalizace,elektrika,plyn,voda). Dle platného územního plánu je možné stavět rodinné domy. Šířka pozemku: cca 24 m (mírně se sužuje na 20 m) Délka pozemku: cca 39,1 m Obec Vlasatice má výbornou občanskou vybavenost (škola,školka,pošta,restaurace) a výbornou dostupnost do Brna cca 20 min a do Pohořelic 5 min.Pro více informací a prohlídku pozemku kontaktuje makléře. Ev. číslo: 28937.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací