Prodej domu, Rodinný, 150 m2 rezervováno

Slatina, okres Litoměřice, Ústecký

ID
26876
Hypotéka
Umístění objektu
Centrum obce
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
150 m2
Zastavěná plocha
150 m2
Plocha pozemku
1321 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
2
Stav objektu
K demolici
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Doprava
Vlak, Autobus
Sklep
Ano
Garáž
Ano
Mgr. Bc. Filip Rachnev
Mgr. Bc. Filip Rachnev
608 027 696
rachnev@home4people.cz
Expert
Nádražní 47/90
Praha 5 150 00
Všech 18
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej rodinného domu s pozemky určených k bydlení o celkové výměře 1321 m² v obci Slatina, okres Litoměřice. Rovinatý pozemek je umístěn v centru obce, na pozemku stojí dvě budovy, konkrétně rodinný dům s. č. p. a stodola bez evidence. K pozemku je přivedena elektřina a vodovod, kanalizace. Přístup k budově i pozemku je zajištěn přímo z hlavní silnice. Vzhledem ke stáří budovy není povinností vytvořit PENB (formálně uveden v G). V dané lokalitě se nachází obecní úřad, kostel, dětské hřiště, příroda, zřícenina hradu Hazmburk, Přírodní památka Vrch Hazmburk, lesy. Plná občanská vybavenost se nachází v nedalekých Libochovicích - 2 km - cca 5 minut autem. Dopravní dostupnost - bus, vlak. Pro více informací kontaktujte realitního makléře, konkrétní podklady je možno rovněž dodat v elektronické podobě. Doporučujeme osobní prohlídku. Ev. číslo: 26876.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací