Prodej pozemku, Pro bydlení, 1399 m2 novinka

Arbesova, Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, Liberecký

2 850 000 Kč
ID
27853
Hypotéka
Plocha
1399 m2
Klára Beranová
Klára Beranová
776 681 197
beranova@home4people.cz
Všech 5
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej výjimečného pozemku na exkluzivním místě. Pozemek s celkovou plochou 1399m² je zasazen na konci slepé ulice, zcela obklopený zelení, přesto v dosahu MHD a veškeré městské infrastuktury. Pozemek se nachází v blízkosti Jablonecké přehrady. Pozemek má zhotovenou vodovodní přípojku včetně šachty a součástí prodeje je i stavební povolení na kanalizační přípojku. Kanalizace vede podél okraje pozemku. Pozemek je již napojen na městskou komunikaci. Na pozemku lze postavit jednopodlažní dům s obytným podkrovím a sedlovou střechou o sklonu 40-45 stupňů, materiál dřevostavba, zděný, roubený, kromě roubené kulatiny. Pro asistovanou prohlídku této mimořádné nabídky neváhejte kontaktovat zprostředkovatele. Ev. číslo: 27853.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací