Prodej pozemku, Pro bydlení, 1500 m2 novinka video

Chlum Svaté Maří, okres Sokolov, Karlovarský

1 500 000 Kč
možnost koupit 3.000m2 (zvýhodněná cena)    Nabídnout cenu
ID
30752
Plocha
1500 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Martin Halámek
Martin Halámek
720 697 763
halamek@home4people.cz
MICKA
Hřímalého 805/3
Plzeň 301 00
Spustit video
Všech 23
fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1.500 m², situovaný v malebné obci Chlum Svaté Maří. Tento pozemek představuje ideální místo pro stavbu rodinného domu venkovského stylu a územní plán mu dává zelenou. Pozemek je snadno dostupný po zpevněné komunikaci a na hranici pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě - voda, kanalizace a elektřina. Sousední třešňový sad přidává na kouzlu místa a nabídne možnost čerstvých třešní doslova z dosahu ruky. Díky výborné orientaci pozemku si budete moci užívat sluneční paprsky po celý den. Nabízím k prodeji dva pozemky vedle sebe o stejné velikosti 1.500 m², které si můžete vybrat samostatně nebo zakoupit oba jako celek a získat tak impozantních 3.000 m². Okolí se pyšní klidnou atmosférou, bohatou nabídkou lesních plodů a úchvatným lesním tichem. Navíc zde naleznete řadu památek a zajímavostí k objevování. Díky výborné dostupnosti do Sokolova a blízkosti jezera Medard s průzračně křišťálovou vodou budete mít veškeré potřebné služby i přírodní krásy na dosah. Neztrácejte čas a přijďte si prohlédnout tento pozemek, který nabízí ideální místo pro stavbu vašeho nového domova. Ev. číslo: 30752.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT