Pronájem pozemku, Trvalý travní porost, 12515 m2

Dýšina, okres Plzeň-město, Plzeňský

Info o ceně v RK
nabídněte
ID
30258
Umístění objektu
Polosamota
Plocha
12515 m2
Elektřina
230V, 380V
Doprava
Autobus
Lenka Chladová
Lenka Chladová
774 650 510
ready@home4people.cz
Ready Plzeň
Lipnice 63
Home 4 People Ready Plzeň
Spálené Poříčí 335 61
Všech 26
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám možný pronájem tří spojených rovinatých pozemků na krásném místě u lesa, řeky a koupaliště v Nové Huti nedaleko Plzně. Je zde mnoho možností, jak pozemky využít. Jeden pozemek je i v katastru nemovitostí veden jako parkoviště. Zde bych viděla například skladbu mobilheimů (mobilní domy), které by u lesa i koupaliště mohli být využívány a pronajímány. Tento pozemek je mimo zátopovou stoletou vodou. Mohli by sem jezdit i auta s přívěsy a pronajmout si pozemek k parkovaní přes celý rok. Elektřina je již v řešení na tento pozemek. Další dva pozemky lze využít například jako agroturistiku nebo pastviny. Pozemky sousedí napřímo s řekou Klabava. Dýšina (v místním nářečí Dejšiná) je vesnice a společně s vesnicí Nová Huť též obec v okrese Plzeň-město, která se nachází osm kilometrů severovýchodně od Plzně. Přímou součástí města Plzeň se ale obec nestala. Více informací v RK. Cenu nájmu nabídněte. Ev. číslo: 30258.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT