Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu o velikosti 160m², 4+kk s garáží, 2x technická místnost, pozemek o velikosti 2333m². Jedná se o hrubou stavbu jednopodlažního domu z roku 2019. Dům je orientovaný na jihozápad, tudíž je plný světla a slunce. Při vstupu do domu , Vás čeká po levé straně šatna a po pravé vstup do velké garáže 37m² dílnou a technickou místností, odtud je východ na zahradu. Dále se dostanete do obývacího pokoje s kuchyňským koutem o velikosti 49m². Ke kuchyni náleží spíž 2,4m². Z obýváku se dostanete do klidové části domu o třech pokojích, wc a prostornou koupelnou. Dum se nachází na okraji obce Rabí směrem na Sušici, takže Vás čeká klid a pohoda v nádherném prostředí pod hradem Rabí.

Rodinný dům Rabí u Sušice o velikosti 160m², 4+kk s garáží, 2x technická místnost, pozemek o velikosti 2333m².

Nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu o velikosti 160m², 4+kk s garáží, 2x technická místnost, pozemek o velikosti 2333m². Jedná se o hrubou stavbu jednopodlažního domu z roku 2019. Dům je orientovaný na jihozápad, tudíž je plný světla a slunce. Při vstupu do domu , Vás čeká po levé straně šatna a po pravé vstup do velké garáže 37m² dílnou a technickou místností, odtud je východ na zahradu. Dále se dostanete do obývacího pokoje s kuchyňským koutem o velikosti 49m². Ke kuchyni náleží spíž 2,4m². Z obýváku se dostanete do klidové části domu o třech pokojích, wc a prostornou koupelnou. Dum se nachází na okraji obce Rabí směrem na Sušici, takže Vás čeká klid a pohoda v nádherném prostředí pod hradem Rabí. Ev. číslo: 30230.

123Podlahová plocha
12+3Dispozice
123Garážové stání
123 mZastávka MHD
123 kmCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

728 915 479
ready@home4people.cz
Lipnice 63
Home 4 People Ready Plzeň
Spálené Poříčí 335 61
Ready Plzeň
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT