Prodej domu, Rodinný, 623 m2 video

Teplá, okres Cheb, Karlovarský

Info o ceně v RK Cena u makléře    Nabídnout cenu
ID
29630
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
623 m2
Zastavěná plocha
198 m2
Plocha pozemku
7884 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
3
Stav objektu
Novostavba
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Balkón
Ano
Sklep
Ano
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Mgr. Jolana Sittinger
Mgr. Jolana Sittinger
608 311 448
sittinger@home4people.cz
Spustit video
Všech 18
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej dvougeneračního rodinného domu o užitné ploše 623 m² ležící na okraji obce Babice v absolutním soukromí. Dům je podsklepený, zděný se dvěma nadzemními podlažími a obyvatelným podkrovím (140 m²). Má dva byty se samostatnými vchody. V podzemním podlaží je sklep, technická místnost, vinný sklep, 2 sklady. Vytápění tepelným čerpadlem. Byt č. 1 – využívá většinu plochy v přízemí. Vstup je z krytého loubí do zádveří, dále do chodby se schodištěm do sklepa a do vyššího podlaží. V přízemí je komora, pracovna (27 m²), kuchyně a obývací pokoj (41 m²). Dále se přes chodbu vchází do pokoje, komory a koupelny. Další chodbou se jde do prostorné garáže. V 1. patře se nachází dva pokoje-ložnice a další sociální zařízení. V podkroví je obytný pokoj se samostatným sociálním zařízením. Byt č. 2 – samostatný vstup s garáží a schodištěm. Ze zádveří je po schodišti přístupné podkroví, přes chodbu se vchází do obývacího pokoje s kuchyní (58 m²) a do ložnice a dalších tří pokojů o velikostech cca 20 m². Původní dům-objekt prošel mezi léty 2005-2017 stavebními úpravami a celkovou rekonstrukcí. Původní zadní část, bývalá hospodářská usedlost, byla rozšířená do nové přístavby, tvořící západní část domu, kde v přízemí jsou garáže a ve vyšších podlažích obytné plochy s bytem se samostatným přístupem. Dále byl k domu dostavěn blok pracovny a krytého loubí. K domu náleží pozemky o velikosti 7 884 m². Je možné dokoupit pozemky o celkové rozloze 42 553 m² v obci Babice navazující na pozemky u domu. které jsou vedené v územním plánu obce v Plochách bydlení – výstavba rodinných domů. Další pozemky o velikosti 60 221 m² jsou také k odkoupení, většinou jsou vedeny jako travní porost, ostatní plocha, vodní plocha. Z těchto pozemků je 1 516 m² zastavěná plocha - zbořeniště. V blízkosti hlavního domu je ve vzdálenosti cca 200m dům 3+1, 134 m² sloužící buď pro správce, zaměstnance nebo v rámci developerského projektu jako jeden z domů. Babice jsou malá vesnice, která se nachází cca 4,5 km od Teplé, cca 10 km od Mariánských Lázní. Ev. číslo: 29630.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT