Pronájem komerčního objektu, Jiný, 65 m2 novinka

Masarykova, Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, Ústecký

10 000 Kč za měsíc
+popl. 3000,- Kč
ID
26641
Umístění objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
65 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vytápění
Ústřední plynové
Konektivita
Telefon
Garáž
Ne
Všech 14
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám pronájem bývalé ordinace v zdravotnickém středisku Všebořice. Jednotka je umístěná v přízemí s bezbariérovým přístupem. Má celkovou plochu 65 m², obsahuje 2 ordinace 17,5 a 20,5 m². Ordinace jsou propojené uzamykatelnými dveřmi. Dále čekárnu o ploše 15 m², která je oddělená uzamykatelnými dveřmi od přístupové chodby. Dalším prostorem je samostatná šatna pro personál se sprchou a personálním WC a dále oddělené WC pro pacienty vhodné i pro invalidy. Jednotka má samostatný podružný vodoměr, elektroměr a plynoměr. Je zde umístěn bezpečnostní trezor. Vlastní plynový kotel pro ohřev vody a topení. Prostory prošly rekonstrukcí v roce 2014. Odpovídají hygienickým normám pro provoz zdravotnického zařízení. Vhodné pro ordinaci, pedikúru, masáže ale také se majitel nebrání kancelářského využití. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájemného, smlouva s 3 měsíční výpovědní lhůtou. Ev. číslo: 26641.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací