Prodej pozemku, Pro bydlení, 2541 m2 novinka

Dvořákova, Praha 8 - Dolní Chabry

38 625 000 Kč
Cena včetně provize a právního servisu    Nabídnout cenu
ID
30693
Plocha
2541 m2
Kristián Katsiedl
Kristián Katsiedl
776 212 884
katsiedl@home4people.cz
Všech 10
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku o celkové velikosti 2 541 m² v klidné části Prahy - Dolní Chabry. Pozemek je z velké části rovinatý a díky možnosti stavět v přední části pozemku u komunikace nabízí tímto skvělé soukromí. Veškeré IS u pozemku jsou v silniční komunikaci obce. Zastavěnost 50% v přední části pozemku z 1046m²/č.1372/190. Pozemek je v územním plánu obce veden jako stavební. Na pozemku se jako bonus nachází vlastní studna. Vrtaná v roce 2021. Přístupová komunikace k pozemku je ve vlastnictví obce - HLAVNÍ MĚSTO PRAHA. V docházkové vzdálenosti od pozemku se nachází autobusová stanice Dvořákova, odkud Vás autobus dopraví do Kobylis. Lokalita nabízí možnosti procházek do Drahanské rokle nebo Ďáblického háje. Veškeré supermarkety, služby, školky, školy, sportovní areály jsou v dojezdové vzdálenosti. Pozemek vyniká zejména svojí lokalitou, která zajišťuje soukromí a možnost výstavby velkého rodinného domu dle územního plánu Praha - Dolní Chabry. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. ENG: Sale of a building plot with a total size of 2 541 m² in a quiet part of Prague - Dolní Chabry.‍ The land is mostly flat and thanks to the possibility to build in the front part of the land near the road, it offers great privacy.‍ All utilities at the property are in the villages road network. Built-up area 50% in the front part of the plot of 1046m²/No. 1372/190. The land is classified as a building plot in the municipal zoning plan. The land has its own water well as a bonus. Drilled in 2021. ‍ The bus station is located within walking distance from the property, where the bus will take you to Kobylisy. The location offers options for walks to the Drahanská Rokle or the Ďáblický háj. All supermarkets, services, kindergartens, schools, sports grounds are within driving distance. The land stands out especially for its location, which ensures privacy and the possibility of building a large family house according to the Prague - Dolní Chabry zoning plan. ‍ Do not hesitate to contact me for more information. Ev. číslo: 30693.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT