Prodej bytu, 3+kk, 97 m2 novinka

Na střelnici, Praha, okres Hlavní město Praha, Hl. m. Praha

7 548 000 Kč
Cena je včetně provize RK, právních i finančních služeb
ID
27854
Užitná plocha
97 m2
Konstrukce
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Vlastnictví
Družstevní
Energ.třída
D - Méně úsporná
Sklep
Ano
Terasa
Ano
Podlaží
4. ze 4
Garáž
Ne
David Ševčík
David Ševčík
728 333 110
sevcik@home4people.cz
CRK
Žižkova 288
Kolín III 280 02
Všech 15
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej velkometrážního bytu v srdci nádherné městské části Prahy 8 - Karlín. Byt je vyjímečný svou lokalitou, která Vás jistě osloví, v těsné blízkosti domu je základní škola, Národní dům Českého rozhlasu, Invalidovna, Kaizlovy sady, park před Invalidovou, dostatek zeleně, dětských hřišť a veškerého občanského vybavení. Samotná jednotka se nachází ve čtvrtém (posledním) nadzemním podlaží nabízí celkovou plochu 97,5 m². Skládá se ze vstupní chodby (9,9 m²), ložnice (17,3 m²), obývací pokoj + kuchyňský kout (20,9 m²), dílna (5,5 m²), WC (1,1 m²), koupelna (3,8 m²), pracovna (7,8 m²), druhá ložnice 19,3 m²), plocha vnitřních zdí a příček (4,8 m²) a terasa (7,1 m²). Jedná se o družstevní vlastnictví, přičemž převod do osobního vlastnictví je možný kdykoliv po doplacení anuity ve výši cca 1.200.000 Kč a je již zohledněna v kupní ceně - tím se stává obrovskou výhodou koupě družstevního podílu, čímž ušetříte na dani z nabytí nemovitosti přes 300 tisíc korun a převod do OV poté proběhne bez sebemenších problémů. Bytová jednotka je v původním stavu a tak je vhodný ke kompletní rekonstrukci dle Vašeho přání. Je zde také velmi vhodný investiční záměr, kdy po rekonstrukci bytové jednotky jsou ceny za m² v Karlíně investičně velmi zajímavé. Průměrná cena z m² v Karlíně se pohybuje přes 100.000 Kč, proto upozorňuji, že tento byt je velmi zajímavý cenově. V případě zájmu o osobní prohlídku, či jakékliv další informace mne neváhejte kontaktovat, rád Vám byt i prostředí kolem domu osobně ukáži. Nemovitost je také možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rád pomohu. Ev. číslo: 27854.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací