Prodej bytu, 3+kk, 89 m2 novinka

Prosecká, Praha 8 - Libeň

8 683 000 Kč
Cena včetně provize a právního servisu
ID
28409
Hypotéka
Užitná plocha
89 m2
Konstrukce
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Vlastnictví
Osobní
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
40 KWh/m2/rok
Podlaží
4. ze 4
Garáž
Ne
Kristián Katsiedl
Kristián Katsiedl
776 212 884
katsiedl@home4people.cz
Všech 23
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej mezonetového bytu 3+kk, 91,4 m², který má obývací pokoj s kuchyňským koutem, galerii v druhé úrovni a jednou samostatnou ložnicí. Byt má centrální chodbu prosvětlenou přes pochozí sklo galerie. Z chodby je přístupná samostatná koupelna s vanou, umyvadlem se skříňkou, radiátorem a prostorem na pračku. Dále je z chodby přístupné samostatné WC s umývadlem se skříňkou a prostorná šatna. Byt je atypický a nachází se v podkroví novostavby bytového domu. Vestavěná galerie je ohraničená skleněným zábradlím a je přístupná po pohodlném atypickém dřevěném schodišti. Spolu s obývacím pokojem je prosvětlena sedmi střešními okny Velux. Celý byt je vybaven nejmodernějšími systémy a technologiemi, které jsou samostatné pro každou bytovou jednotku. Jedná se o větrací systém s rekuperací, plynový kondenzační kotel se zásobníkem a podlahové topení ve všech místnostech, klimatizací ve všech obytných místnostech a kompletní instalace silnoproudých i slaboproudých rozvodů, včetně elektronického zabezpečení, kabelového rozvodu internetu i wifi. Samozřejmostí je elektronické ovládání všech instalovaných systémů i prostřednictvím mobilní aplikace. Okna jsou dřevěná se zvukově i tepelně izolačními trojskly. Francouzská okna jsou opatřena skleněným zábradlím. Všechna okna i balkónové dveře jsou vybaveny předokenními žaluziemi. Podlahy jsou dubové parketové s vysokým dřevěným soklem. Interiérové dveře jsou atypické dřevěné, obložkové a bezfalcové. Vysoký standard podtrhují hladké sádrové stěrky na stěnách i stropech, příjemný světlý interiér, kvalitní podlahová a obkladová keramika, a současně také instalované moderní zařizovací předměty v koupelně a na WC. Exkluzivní rezidenční projekt leží v lokalitě na pomezí Prahy 8 a 9 s výbornou dopravní dostupností. Celý objekt je kompletně dokončen a zkolaudován 02/2020. Je napojen na všechny inženýrské sítě a připraven k okamžitému nastěhování. Součástí jedinečného objektu - novostavby se čtyřmi bytovými jednotkami, je vlastní uzavřený pozemek se zahradou, automatickou vjezdovou bránou a příslušnou zpevněnou plochou pro parkování. Ke každému bytu pak náleží jedno parkovací stání, která jsou připravena na osazení vlastní dobíjecí stanice. Domovní vstup a schodiště je provedeno ve vysokém standardu s obkladem z italského kamene. Vlastní byty jsou orientovány sever /jih a byly dokončeny opět ve vysokém standardu a současně byly vybaveny nejmodernějšími systémy a technologiemi. Při výstavbě objektu byly využity nejmodernější a nejkvalitnější stavební materiály. Obvodové i nosné stěny objektu jsou vyzděny z kvalitních akustických a akumulačně nejvýkonnějších vápenopískových bloků. Ev. číslo: 28409.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací