Pronájem komerčního objektu, Sklady, 1877 m2

Masarykova, Domažlice, okres Domažlice, Plzeňský

Info o ceně v RK Cena k jednání, je možno pronajmout také po částech, dle domluvy a velikosti pronajímané plochy    Nabídnout cenu
ID
31114
Užitná plocha
1877 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
D - Méně úsporná
Energ.hodn.
164 KWh/m2/rok
Elektřina
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Garáž
Ne
Ing. Jana Gjašiková
Ing. Jana Gjašiková
602 838 919
gjasikova@home4people.cz
Královské reality
Lannova tř. 205/16
České Budějovice 370 01
Všech 8
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám pronájem zajímavých výrobních, skladových, kancelářských a obchodních prostor v Domažlicích. K dispozici: Budova 1.877 m², je možno také domluvit pronájem po částech, - přízemí dvě výrobní haly 1.000 m² a 650 m² - uvnitř hal jsou tři vestavěné menší prostory (např. pro jednotlivé pracovní dílny či sklady) - prodejna / showroom s výstavní plochou 140 m² - kancelářské prostory a sociální zázemí pro zaměstnance Specifikace: - nákladní výtah 2t do druhého podlaží (podlaží má stejnou výměru jako v přízemí) - zděný objekt v dobrém technickém stavu - parkování na zpevněných plochách - samostatný vstup a vjezd - nakládací rampa Lokalita: - východní část Domažlic u hlavní tranzitní komunikace - směr Klatovy - D5, exit 89 Možnost dlouhodobého pronájmu a společného podnikání. Vhodné také pro průmyslovou výrobu. Objekty je možno stavebně upravit pro specifické potřeby. Zajímavá nabídka objektu k dlouhodobému pronájmu s výbornou dopravní dostupností, u hlavní tranzitní komunikace směr Klatovy. Pro další informace a domluvení prohlídky kon-taktujte prosím realitní makléřku. Ev. číslo: 31114.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT