Prodej domu, Na klíč, 84 m2 novinka video

Pohořelice, okres Zlín, Zlínský

4 847 000 Kč
Cena včetně pozemku, IS, výstavby a DPH
ID
30644
Umístění objektu
Okraj obce
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
84 m2
Zastavěná plocha
84 m2
Podlahová plocha
84 m2
Plocha pozemku
980 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
1
Stav objektu
Na klíč
Energ.třída
A - Mimořádně úsporná
Energ.hodn.
42 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Konektivita
Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Garáž
Ne
Petr Sedlařík
Petr Sedlařík
606 765 159
sedlarik@home4people.cz
Ready
Neradice 2324
Pasáž Neradice
Uherský Brod 688 01
Spustit video
Všech 19
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej hrubé stavby domu typu Bára 4+kk, 84 m² na klíč v obci Pohořelice s pozemkem 980 m² okres Zlín. Součásti ceny, která zahrnuje DPH je dům v provedení hrubá stavba, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 5 z I. etapy) je dle územního plánu schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha domu je 84 m² s užitnou plochou 65 m². Jedná se o zděnou hrubou stavbu, která obsahuje projekt, vyřízení stavebního povolení, základovou desku včetně odpadů a veškerých vývodů, hrubou stavbu, zastřešení, okna a vstupní dveře. Tato stavba je k vidění v této lokalitě. Nabízíme možnost změnit na stavbu před dokončením (bez podlah, obkladů a sanity) jinak veškeré práce dokončeny nebo v provedení úplně na klíč bez starostí. Na požádání zašlu položkový rozpočet pro všechny nabízené možnosti. Nabízí se také možnost, vybrat jiný dům z nabídky zdenedomkynaklic.cz nebo z jiných webů s projekty, kdy stavbu zdarma naceníme. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Nízké náklady na bydlení. " Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajišťujeme a můžete také využití našich služeb, při prodeji Vaší nemovitosti, kterou tento nákup popřípadě výstavbu zafinancujete. Doporučuji prohlídku pozemku, tak i našich hotových domů. V tuto chvíli v této lokalitě bylo zahájeno z naší strany 13 staveb. Nabízím možnosti si prohlédnout jak tento dům v rozestavěném stavu nebo v dokončeném nebo i další typy domů. S financováním nebo prodejem vaší stávající nemovitosti pomůžeme. Podrobnější informace u makléře. Ev. číslo: 30644.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT