Prodej domu, Rodinný, 255 m2 rezervováno

Stráž nad Nežárkou, okres Jindřichův Hradec, Jihočeský

2 200 000 Kč
v ceně je zahrnut právnický servis a provize
ID
28144
Hypotéka
Poloha domu
V bloku
Užitná plocha
255 m2
Zastavěná plocha
255 m2
Plocha pozemku
900 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Ano
Garáž
Ne
Lucie Zlatohlávková
Lucie Zlatohlávková
723 244 645
zlatohlavkova@home4people.cz
Lucie Zlatohlávková
Kamenná 3
Kamenná 374 01
Všech 17
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu ve Stráži nad Nežárkou. Soubor nemovitostí s celkovou plochou 900 m² sestává z velkého dvoupodlažního domu s průjezdem (255 m²), uzavřeného dvora, hospodářské budovy (276 m²) a zahrady o velikosti 371 m². Dům má dvě bytové jednotky - v přízemí 3+1 s koupelnou, WC a v prvním patře 4+1, WC. V přízemí je topení akumulačními kamny a v patře je plynové topení. Stavba je částečně podsklepena, veliká půda skýtá možnost půdní vestavby. Průjezdem lze vjet do uzavřeného dvora, kde je hospodářská budova s chlévy, kterou projdete do zahrady. Na zahradě je studna s užitkovou vodou. Zavedena je elektřina a plyn, který je nyní odpojen. Voda i kanalizace jsou obecní. Dům by se mohl užívat jako dvougenerační, případně ho lze využít pro komerční účely. Dominantou městečka Stráž nad Nežárkou je středověký hrad pánu ze Stráže z třináctého století, který byl přestavěn do nynější barokní podoby v roce 1735. Ev. číslo: 28144.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací