Prodej domu, Rodinný, 227 m2 novinka

Kácov, okres Kutná Hora, Středočeský

ID
28961
Hypotéka
Poloha domu
Rohový
Užitná plocha
227 m2
Zastavěná plocha
227 m2
Plocha pozemku
227 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Terasa
Ano
Garáž
Ne
Vlasta Syslová
Vlasta Syslová
736 514 888
syslova@home4people.cz
Royal
Legerova 29
Kolín 280 02
Všech 13
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej bytového domu v centru Kácova, nedaleko Golfu Kácov. V domě se nachází 4 bytové jednotky(BJ), 2 BJ jsou v prvním nadzemním podlaží, každá BJ se samostatným vstupem. Další BJ jsou ve 2 nadzemním podlaží a vstupuje se do nich ze společné terasy a chodby. Z této přístupové chodby lze vystoupit též na prostornou půdu, kam jsou vyvedeny IS a půda je částečně připravena pro půdní vestavbu. Celý dům je po rekonstrukci z let 2008- 2015, kdy byl kolaudován na bytový dům. V domě jsou nájemníci, jeden z bytů bude prodejem uvolněn k užívání. V domě jsou nové instalace, topení je řešeno alalternativní, el. přímotopy a krbová kamna. Přívod vody je z vlastního hlubinného vrtu, kanalizace je obecní. K domu poskytována kompletní dokumentace o provedených pracích. Dům lze koupit jako investici, nachází se ve vyhledávané lokalitě. Pomůžeme s financováním, doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 28961.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací