Prodej domu, Rodinný, 137 m2

Jestřabí Lhota, okres Kolín, Středočeský

5 892 000 Kč
Cena je včetně služeb RK, právního i finančního servisu.
ID
28146
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
137 m2
Zastavěná plocha
137 m2
Plocha pozemku
851 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
1
Stav objektu
Novostavba
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Terasa
Ano
Garáž
Ne
David Ševčík
David Ševčík
728 333 110
sevcik@home4people.cz
CRK
Žižkova 288
Kolín III 280 02
Všech 16
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej novostavby rodinného domu obci Jestřábí Lhota, nedaleko Kolína. Projekt výstavby navazuje na zástavbu již hotových rodinných domů. Jedná se o III. etapu výstaby rodinných domů firmy DOMY VS s.r.o., tedy bungalovů o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 137 m². Půdorysně řešené: 13,3 m x 10,3 m, s užitnou plochou 111 m². Pozemky, které náleží k domům mají výměru 1- 715m², 2- 851m², 3- 954m². Technické specifikace rodinného domu: Typ rodinných domů – bungalov (RD není podsklepen, je přízemní a má valbovou střechu, parkovací stání pro osobní automobil bude na pozemku). Inženýrské sítě k domům – v okolí pozemku se nachází sítě – elektro, kanalizace, vodovod a veřejné osvětlení, stavba napojena na obecní vodovod a rovněž napojena na obecní kanalizaci. Dům je vytápěn podlahovým vytápěním. Zdrojem topné vody je elektrický kotel. Dům má obdélníkový půdorys, je zděný z pórobetonových tvárnic. Fasáda domu je opatřena kontaktním zateplovacím systémem tl. 140mm a vrchní vrstvou tenkovrstvé silikonové omítky. Základy: Betonové monolitické pasy + ztracené bednění. Obvodové zdivo: Pórobetonové tvárnice Hebel, tl. 250mm + EPS tl. 140 mm Příčky: Příčkové tvárnice Hebel, tl. 100 mm Podlahy: Tepelná izolace EPS tl. 120 mm, beton vč. podl. vytápění tl. 55mm, nášlapná vrstva podlahy (lepený vinyl, ker. dlažba…) Strop: Zavěšený SDK podhled na nosné konstrukci střechy (dřevěné styčníkové vazníky) + min. vata tl. 300 mm Střecha: Valbová, tašková krytina Okna: Plastová, izolační trojsklo, vnější antracit, vnitřní bílá Vnější plochy: Kolem domu a v místě pro parkování osobního automobilu na pozemku bude provedena zpevněná plocha Oplocení: Oplocení do ulice – ocelové sloupky, pletivo. Výška oplocení cca 1,6 m nad terén. Pozinkovaná vrata a vrátka. Oplocení k sousedům – ocelové poplastované sloupky a pletivo. Výška 1,6 m. Obec Jestřabí Lhota je malebná vesnice polabské nížiny vzdálená asi 9 km severovýchodně od města Kolín a cca 60 km východně od hlavního města. Prahy. Obec leží při silnici II/328 ve směru Kolín – Žehuň, z které je po 4 km dostupný nájezd na dálnici D11 ve směru Praha – Hradec Králové. Obec se rozkládá na ploše 5,47 km², v současné době je evidováno 195 domů. V obci trvale žije 496 obyvatel. V posledních letech se obec rozrůstá díky nové výstavbě rodinných domů v lokalitě ke Kolínu, která vznikla prodejem obecních pozemků k tomu určených. Po dobu celé výtastavby zajišťujeme jak osobní prohlídky, tak 3D virtuální prohlídky. Ukázka zde: https://my.matterport.com/show/?m=st4zPUYZ9gC Pro více informací či zájmu o dům mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 28146.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací