Prodej pozemku, Komerční výstavba, 5745 m2

K Raškovci, Kolín, okres Kolín, Středočeský

2 500 Kč za m2
Včetně právního servisu a veškerých poplatků.
ID
29282
Hypotéka
Plocha
5745 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Roman Kotek
Roman Kotek
725 293 248
kotek@home4people.cz
CRK
Sokolská 1115
Kolín III 280 02
Všech 8
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku 5745 m² určeného ke komerční výstavbě a podnikání v ulici K Raškovci. Tento pozemek lze i rozdělit na dva o výměře cca 2780 m² Tato lokalita města Kolína je vyloženě určena k podnikání. Pozemek je určen dle územního plánu k podnikatelská činnost (např. velkovýrobní, výrobní, průmyslová a skladovací činnost) s vlastními účelovými stavbami a prostory, trvalé bydlení správce nebo majitele, přechodné ubytování zaměstnanců, zařízení pro školství, zdravotnictví a sociální služby pro potřeby zaměstnanců. Pozemek má vlastní příjezdovou komunikaci nově zbudovanou (kolaudace květen 2021), kompletně zasíťováni pro případné rozdělení -2x voda, 2x kanalizace, 2x plyn, elektro 2x 100A (trafostanice). Nová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením, chodník se zámkovou dlažbou (včetně vodicího pruhu pro slepce), veřejná zeleň...Více informací Vám rad poskytnu osobně. Ev. číslo: 29282.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací