Prodej pozemku, Pro bydlení, 2012 m2 novinka video

Dlážděná, Svinaře, okres Beroun, Středočeský

16 000 000 Kč
Cena včetně provize a právního servisu
ID
30110
Plocha
2012 m2
Kristián Katsiedl
Kristián Katsiedl
776 212 884
katsiedl@home4people.cz
Spustit video
Všech 7
fotografií

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej dvou stavebních pozemků o celkové velikosti 2012 m² v obci Svinaře v okrese Beroun. Pozemek se nachází 30 km od Prahy směr Radotín II/115 nebo dálnice D4. V Řitce sjezd z dálnice a pokračuje se 15 km do Svinař. Veškeré IS. Zastavěnost 30%. Pozemek je v územním plánu obce veden jako stavební. Možnost postavit dvojdomek a mnoho dalších typů domů (bydlení venkovské). Pozemek umožňuje stavbu dvojdomů/domů s bytovými jednotkami. Pozemky lze koupit samostatně a to o velikosti 1008 m², a nebo 1004 m². Ve Svinařích se nachází barokní zámek, který dlouhé roky chátral. Dnes se díky svým majitelům probouzí opět k životu. Areál zámku i přes probíhající rekonstrukci nabízí zajímavé interiéry a nádherný zámecký park pro vaše významné životní okamžiky, odpočinek, výlet i kulturní zážitky. 10 km od Svinař je další významná kulturní památka, hrad Karlštejn. Ev. číslo: 30110.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT